Sponsor
   Gönül Dostlarımız
   Konya Büyükşehir Belediyesi, Ankara Büyükşehir Belediyesi,
   Tedavi Yöntemleri
   Kas hastalıkları ve rehabilitasyon
   Ortopedik Rahatsızlıklar
   Friedreich Ataksisi (FA)
   Kök Hücre ile Tedavi
   Engelliler ve bioenerji yöntemi ile tedavi
   Omurilik Hasarları (OF)
   Bizi Destekleyenler
   Bize her türlü katkılarından dolayı hayırsever vatandaşlarımıza ve tüm yetkililere Engelliyim.Net ailesi olarak teşekkürü bir borç biliriz.
Beşiktaş’ta Transferler Sürüyor
Anasayfa » Spor » Beşiktaş’ta Transferler Sürüyor
Gönderen | Yorum bulunmamaktadırLeave a Comment
Son Güncelleme: Cuma, Ağustos 18, 2017

Daha önce temasa geçilmesine rağmen oyuncunun Şampiyonlar Ligi’nde oynama isteğinden dolayı takımında kalması haber ile duyurulan Vida kendi takımının elenmesi ile birlikte tekrar Beşiktaş’ın listesine girdi. Devre arasında bırakılması önerisi konuşulan Vida transferi ile ilgili Beşiktaş kesin olarak transferin bir an önce yapılmasını istiyor.

Boyko Takas Edilebilir!

Dinamo Kiev’le yapılan görüşmeler sırasında farklı opsiyonları Kiev kulübüne sunan Beşiktaş’tan gelen haberler Vida’nın Boyko ile takas yapılarak transfer edebileceğini de gösteriyor. Beşiktaş yöneticilerinin transfer dönemi bitmeden takıma katmak istedikleri bu oyuncu için son haber ne olacak merakla bekleniyor.

2 Milyon Euro İsteniyor!

Beşiktaş’la Vida takasına sıcak baktığı son dakika haberler ile artık kesinleşmiş olan Kiev kulübünün aynı zamanda 2 milyon Euro bonservis bedelini de talep ettiği söyleniyor. Siyah beyazlı kulübün takas sırasında belirli bir miktarı ödemeyi kabul ettiğini söylemesi ise güncel haberler içinde oyuncunun Beşiktaş’a çok yakın olduğunu gösterdi. Özellikle Milli Takım arasına girmeden oyuncunun transfer edilebileceği konuşuluyor.