Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Bebek şekeri yapımı oldukça eğlenceli ve değişik bir dünyadır. O masum bebekleri simgeleyecek çok çeşit figürlü hediyelikler yapmak bambaşka bir dünyaya itmektedir. Tüm stresi unutturan varlıkları ile aileleri mutlu yapan bebeklerin özel günleri için aileler bebek şekeri yapabilmekte, bebek şekeri malzemelerini de hayaller malzemecisi’nden satın alabilmektedirler. Her çeşit ve her zevke hitap edebilecek ürünlere ulaşmak mümkün olup, katılacak hayal gücü ile özel günler bebek şekerleri ile süslenebilecektir.

Bebek şekeri kız, erkek ve yapılacak özel güne göre değişkenlik gösterebilecektir. Renk uyumu, ahenk, içerik, kalite alınacak malzemelerle doğru orantılı olacak ve ortaya inanılmaz bebek şekerleri çıkabilecektir.

Hayaller dükkânından satın alınabilecek bebek şekeri malzemeleri için öncesinde ne yapılacağına karar vermek ve kişi sayısını sabitlemek gerekir. Toplanılacak gün öncesinden program yapmak ve tam olarak ne yapılması istendiğini hesaplamak gereklidir.Bebek şekeri için mevlit, diş buğdayı, sünnet töreni, doğumun ilk günü, ilk adım gibi günler konu olabilecek, konseptte bu yönde değişecektir. Seçilecek malzemelerin kaliteli olması, hijyenik olması ve maddi açıdan bütçeyi çok sarsmaması gereklidir.

Bebek şekeri yapılabilmesi için hayaller dükkânından alınabilecek malzemeler;

 • Açacak şeklinde yapılabilecek sünnet şekeri için malzemeler
 • At üstünde yolculuk yapan çocuk figürlü bebek şekeri malzemeleri
 • Anahtarlık amaçlı kullanılabilecek bebek şekeri malzemesi
 • Ay dedeli konseptte bebek şekeri malzemesi
 • Dolap süsü yapılabilecek konseptte malzemeler
 • Biblo görevi görebilecek bebek şekeri malzemeleri
 • Ahşaptan yapılabilecek bebek şekeri malzemeleri
 • Ayak simgeli çerçeve konseptine uygun malzemeler
 • Banyo yapan erkek bebek konseptli malzemeler
 • Banyo yapan kız bebek konseptli ürünler
 • Sepet içi çiçek, kelebek figürleri
 • Civcivli bebek şekeri görselde ürünler
 • Biberon tutan bebek modelli mevlit şekeri

Bebek şekerini kendileri yapmak isteyenler bu ürünlerle buluşup çok eğlenceli işlere imza atabileceklerdir. Hayatın stresinin kolay atılabileceği ve hayal gücünün de katkıları ile muhteşem işlere imza atılabileceği bir platformdur. Seçilecek olan malzemenin yapılacak kutlamaya uygun olması ve güzel dekore edilmesi önemlidir. Dolap süsleri, şeker içerikli ürünler, hamur içerikli kurabiyeler, biblolar, çerçeveler, anahtarlıklarla hayal edilen bebek şekerini yapabilmek kişiyi de mutlu edecektir. Alınacak ürünlerin bir araya getirilmesi ve göz doldurucu olması güne şıklık katacaktır.

bebek şekeri malzemesi

Bebek şekeri için bebek sepetlerini dizayn etmek, şekerlerin içerisine not iliştirmekte oldukça farklı bir açı katabilecektir. Özel günün niteliğine göre teşekkür mesajlarının yazılabileceği kağıtlar, kokulu ayrıntılar, tüller, danteller, renkler ile bahar coşkusu yaşanabilecek ve kutlanan özel günden kalacak hatıra çok daha özel olacaktır. Tüm bunların sistematik olarak önceden düşünülmesi ve ambiyansa uygun olarak hazırlanması için maharetli ellere, iyi malzemeye ve olağanüstü hayal gücüne ihtiyaç olacaktır…

http://www.hayallerdukkani.com