Son Yazılar

Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla İstanbul Erkek Berberi ve Erkek Güzellik Merkezi Toplumsal Yaşamda Engellilik ve Zorluklarla Baş Etme Engellilerle İlgili Sosyal Sorumluluk Projeleri Neden Önemli? Ampute futbol ile ilgili faydalı bilgiler Kamagra Jel Nedir? Faydaları Nelerdir? Diz Protezi Ameliyatı Aquaman ve Kayıp Krallık Ne Zaman Vizyon’a Girecek

İstanbul çocuk kuaförü olarak da hizmet veren Gent’s İstanbul içerisinde uzun yıllardır çocuklar üzerine deneyim sahibi olan usta çocuk berberi bulunmaktadır. Ayrıca yetişkinler içinde saç ve sakal için bakım, boyama, fön gibi işlemleri yine yıllardır uygulayan usta berberler ve cilt, tırnak, el ve ayak bakımı işlemlerini yürüten bir güzellik uzmanı bulunmaktadır.

Suadiye’nin Bakım Merkezi

İstanbul Suadiye erkek kuaförü alanında faaliyet gösteren ve bir kuaför salonunda uygulanan işlemlerin daha fazlasını müşterilerine sunan bir ekip Gent’s İstanbul markasıyla sanatını ve zanaatını icra etmektedir. Ayrımcılıktan uzak bir anlayışla, herkese hitap eden zevkleriyle devinimini başlatan usta ekibin toplandığı bir mekândır. Centilmenlere yine çok centilmen bir tarzla hizmet eden anlayışın hüküm sürdüğü, bir kuaförden çok daha fazlasının sunulduğu yerin adı Gent’s İstanbul’dur.

Centilmen Erkekler için!

İstanbul sakal bakım ürünleri ile yapılan uygulamalar sayesinde daha bakımlı ve sağlıklı sakallarınız olsun istiyorsanız Gent’s İstanbul’da sakala özel bakım yapılmaktadır. İstanbul Kerastase saç bakım ürünleri ile de erkeklerin saç yapısına göre formüle edilmiş bu ürünlerin katkısıyla saç yoğunluğu artırılmaktadır.

https://www.gentsistanbul.com