Son Yazılar

Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar

Engelli Bakım evine Yerleşme Şartları Nelerdir? Konu başlığımızdan da anlaşılacağı üzere yerleşme şartları bazı kriterlere bağlıdır. Bu kriterler birçok şehirde aynı olabileceği gibi bazı yerlerde farklı şekillerde de olabilmektedir.

Bakım ihtiyacı olan engelliler için bakımevleri

Bakım ihtiyacını kendi karşılayamayan kimsesiz ve bakıma muhtaç engelliler ve yaşlılar bakanlığımıza bağlı bakım evlerinde devlet tarafından  bakılmaktadır.

Bakım ve rehabilitasyon merkezleri

Başvuru şartları arasında sağlık raporu ve bakım ihtiyacına dair muhtaç olduğu doktor tarafından verilecek raporla ilgili kurumlara başvurulmalı ve yerleşme şartları sağlanmalıdır.