Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Adana hasta bezi – Işık Medikal olarak Kimya sektöründeki 25 yıllık tecrübemizi, 2007 yılında Mersin’de, hidrofilik katater ve yetişkin hasta bezleri satışıyla medikal alana taşımış ve 2010’dan itibaren de Adana merkezli olarak devam ettirmekteyiz.

Bölgemizde Hasta bezleri başta olmak üzere medikal elektronik grup, ortopedik grup ve hidrofilik katater ürünlerinde bayiliklerimiz kanalıyla toptan satışlar yapmaktayız.

Yenilikçi bakış açısıyla sürekli değişme ve gelişme çerçevesinde bölgemizde ki sağlık alanında faaliyet gösteren bir çok firma ile çalışmaktayız.

Adana’da yetişkin hasta bezleri satışıyla başladığımız medikal ürün faaliyetlerimiz bölgede bir çok il ve ilçede müşterilerimizle çalışabilmenin önünü açtığı gibi E-Ticaret sitemiz www.adanamedikal.com ile de Tüm Türkiye’ye ücretsiz kargo ile ürünlerimizi gönderebilmekteyiz.

Yenilikçi yaklaşımlarımızla hedeflerimize ilerleyeceğiz. Yolumuz uzun, inancımız tam’dır.

Hasta bezleri ve medikal ürünler için

https://www.adanamedikal.com/