Son Yazılar

Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı

İZMİR’de, 15 Temmuz’daki darbe girişiminin ardından meydanlara çıkan İzmirlilere demokrasi nöbetinin 13’üncü gününde engelli vatandaşlarda destek verdi.

'Demokrasi Nöbeti'ne engelli vatandaşlardan destek

Tekerlekli sandalyeyle hareket eden Enes Yaradanakul, “Eğer tanklar İzmir’de de sokaklara çıksaydı, engelli arabamla tankın önüne geçerdim” dedi.
Fethulahçı Terör Örgütü/ Paralel Devlet Yapılanması’nın (FETÖ/PDY) 15 Temmuz gecesi bulunduğu darbe girişiminden sonra İzmirlilerin Konak Meydanı’ndaki demokrasi nöbeti 13’üncü gününde de sürüyor.

‘Demokrasi Nöbeti’ne engelli vatandaşlardan destek

Ellerindeki Türk bayraklarıyla günlerdir meydana gelerek darbe girişimine tepki gösteren vatandaşlar, ABD’nin gayrimeşru çocukları FETÖ ve yandaşları”, “Bizi yıkmaya gücünüz, yıkılmadığımızı görmeye ömrünüz yetmez” pankartları açtı.
Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek vermek viçin günlerdir Konak Meydanı’na geldiğini belirten engelli vatandaş Enes Yaradanakul, “Eğer tanklar İzmir’de de sokaklara çıksaydı, engelli arabamla tankın önüne geçerdim” dedi. Bir diğer engeli Hakan Aydın ise, “Burası bizim vatanımız, sonuçta burası Türkiye. Yarın öbür gün tekrar herhangi bir şey olursa yine aynı şekilde biz millet olarak yine sokaklara döküleceğiz” diye konuştu.