Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki down sendromlu Petek Kurtuluş, 62 yaşındaki bedensel engelli annesinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor; evi temizliyor, yemek yapıyor, kedilere bakıyor.

Üç çocuk annesi olduğunu belirten Dicle Gümüş, “Doğuştan kalça kemiğimde sorun var. Evde dikiş nakış işleriyle geçimimi sağladım. Petek’in eğitimi için Denizli’ye geldik, liseden mezun oldu. Bende yıllar içinde tekerlekli sandalyeye bağımlı hale geldim. Petek bana can yoldaşı oluyor. Müzik dinlemeyi çok seviyor, bana şarkılar söyler” diye konuştu. Petek ise “Annem benim canım, birtanem. Onu hiç kırmak istemiyorum. Her zaman onun yanında olacağım” dedi.