Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Denizli’nin Sarayköy ilçesinde yaşayan 20 yaşındaki down sendromlu Petek Kurtuluş, 62 yaşındaki bedensel engelli annesinin tüm ihtiyaçlarını karşılıyor; evi temizliyor, yemek yapıyor, kedilere bakıyor.

Üç çocuk annesi olduğunu belirten Dicle Gümüş, “Doğuştan kalça kemiğimde sorun var. Evde dikiş nakış işleriyle geçimimi sağladım. Petek’in eğitimi için Denizli’ye geldik, liseden mezun oldu. Bende yıllar içinde tekerlekli sandalyeye bağımlı hale geldim. Petek bana can yoldaşı oluyor. Müzik dinlemeyi çok seviyor, bana şarkılar söyler” diye konuştu. Petek ise “Annem benim canım, birtanem. Onu hiç kırmak istemiyorum. Her zaman onun yanında olacağım” dedi.