Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Bozüyük Engelliler Derneği Başkanı İsmail Çelik, binlerce engelli memur adayının beklediği EKPSS tercih işlemlerinin başladığını belirterek, tercihlerin vakit kaybetmeden yapılması gerektiğini söyledi.

Bozüyük Engelliler Derneği Başkanı İsmail Çelik, binlerce engelli memur adayının beklediği EKPSS tercih işlemlerinin başladığını belirterek, tercihlerin vakit kaybetmeden yapılması gerektiğini söyledi.
Başkan Çelik, “Engelli Kamu Personel Seçme Sınavı ve engellilerin devlet memurluğuna alınmaları hakkında yönetmelik hükümleri uyarınca yapılan 2016 Engelli Kamu Personeli Seçme Sınavı (EKPSS) sonuçları ve kura usulü ile kamu kurum ve kuruluşlarının boş kadrolarına ÖSYM tarafından yerleştirme yapılacak. Engelli adaylarımız tercihlerini 13-22 Temmuz 2016 tarihleri arasında internet yoluyla ÖSYM’ye gönderebileceklerdir. ÖSYM internet adresinden (www.osym.gov.tr) tercih gönderme işlemleri 22 Temmuz 2016 tarihinde, saat 23.59’da sona erecektir. Adaylarımız, tercihte bulunabilmeleri için, 2016-EKPSS’ye girmiş veya 2016-Kura ile yerleştirme için başvuru yapmış olması gerekiyor. Biz dernek olarak her zaman olduğu gibi bu konuda da üyelerimize destek olmaya çalışıyoruz. Üyelerimizin tercih konusunda takıldıkları noktalar olursa bizler burada onlara imkânlarımız çerçevesinde destek olmaya gayret gösteriyoruz. Derneğimize gelemeseler bile başvuru süresi içinde tercihlerini yapmalarının önemini vurgulamak istiyorum. İnşallah yaptıkları tercihler doğrultusunda devlet memurluğuna ilk adımı atacaklardır. Şimdiden hayırlı olmasını diliyorum” dedi.