Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Adana’da 2 yaşındayken geçirdiği çocuk felci nedeniyle sakat kalan engelli Emrullah Maksom (60), 35 yıldır kent merkezindeki Atatürk Parkı’nda kuş yemi satarak 3 kızını da okutup, 2’sini öğretmen diğerinin de hemşire olmasını sağladı.

Henüz 2 yaşındayken çocuk felci nedeniyle 2 bacağını kaybeden Emrullah Maksom, kendisi gibi engelli olan Meral Maksom (54) ile evlendi. Bu evlilikten 3 kızı olan Maksom, geçimini Atatürk Caddesi’ndeki Atatürk Parkı’nda güvercin yemi satarak sağlamaya başladı. 35 yıldır bu şekilde çalıştığını söyleyen Maksom, “Kazancımla ailemin tüm ihtiyaçlarını karşıladım. 3 kızım var, onları okuttum. 1’i hemşire 2’si öğretmen oldu şu anda devlet memuru olarak görev yapıyorlar. Yarın babalar günü. Buradan tüm babaların gününü kutluyorum. Kızlarım da kendilerini nasıl yetiştirdiğimi biliyorlar. Bana sürekli teşekkür ederler, beni hiç üzmediler. Bu yıl bana hediye olarak pijama takımı almışlar” dedi.

DHA