Son Yazılar

Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla İstanbul Erkek Berberi ve Erkek Güzellik Merkezi Toplumsal Yaşamda Engellilik ve Zorluklarla Baş Etme Engellilerle İlgili Sosyal Sorumluluk Projeleri Neden Önemli? Ampute futbol ile ilgili faydalı bilgiler Kamagra Jel Nedir? Faydaları Nelerdir? Diz Protezi Ameliyatı Aquaman ve Kayıp Krallık Ne Zaman Vizyon’a Girecek

Adıyaman’ın Samsat ilçesinde ikamet eden engelli vatandaşlar hayatlarında ilk kez katıldıkları gezide doyasıya eğlendi.
Samsat Kaymakamlığı Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakfı ile Samsat Engelliler Derneği engellilere yönelik gezi düzenledi. Atatürk Barajı, Halfeti ve Şanlıurfa Balıklıgöl gezisine katılan engelliler gönüllerinde eğlendi. Yaklaşık 20 engelli ve aileleri gezi kapsamında düzenlenen tekne turunda halaylar çekerek, oyunlar oynadı.

Samsat Hükumet Konağı önünde engelli vatandaşlar ile ailelerini uğurlayan Samsat Kaymakamı Kürşad Atak, engellilerin mutluluğunun kendi mutlulukları olduğunu belirtti.
Kaymakam Atak, “İlçemizde yaşayan yaklaşık yirmi engelli vatandaşımızı Şanlıurfa, Halfeti ve Balıklı Göl gezisine gönderiyoruz.Engelli vatandaşlarımız çok fazla dışarı çıkamıyorlar, bu imkanla onlar güzel bir gün geçirmiş olacak. Onların mutluluğu ile bizler de mutlu olacağız” şeklinde konuştu.
Samsat Engelliler Derneği Başkanı Ziya Eşkara, geziyi düzenleyen Samsat Kaymakamlığı ve geziye katılım sağlayan engellilere teşekkür etti.
Eşkara, “Yirmi engelli vatandaşımızın aileleri ile beraber geziye katıldık. Her şeyi çok beğendik, çok güzel geçti günümüz. Herkese çok teşekkür ediyoruz ve bundan sonraki projelerimizde desteklerinizi bekliyoruz” diye konuştu.