Son Yazılar

Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla İstanbul Erkek Berberi ve Erkek Güzellik Merkezi Toplumsal Yaşamda Engellilik ve Zorluklarla Baş Etme Engellilerle İlgili Sosyal Sorumluluk Projeleri Neden Önemli? Ampute futbol ile ilgili faydalı bilgiler Kamagra Jel Nedir? Faydaları Nelerdir? Diz Protezi Ameliyatı Aquaman ve Kayıp Krallık Ne Zaman Vizyon’a Girecek

ANKARA Büyükşehir Belediyesi’nin, ‘3 Aralık Engelliler Günü’ nedeniyle düzenlediği ve Planet Aile Yaşam Merkezi Engelliler Lokali üyelerinin yaptığı eserlerden oluşan ‘Resim ve El Sanatları Sergisi’ açıldı.

Büyükşehirden Engelliler Günü sergisi

Metro Sanat Galerisi’nde düzenlenen sergide, engellilerin yaptığı yağlıboya resimler, el yapımı kolye, küpe ile değişik takılar bulunuyor. Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Daire Başkanı Adnan Şeker, açılışta yaptığı konuşmada, Başkent’te engelli vatandaşlara yapılan hizmetleri anlattı. Şeker, “Ankara Büyükşehir Belediyesi’nin, sosyal projeler konusunda dünyada bir numara olduğunu” belirterek, halen Büyükşehir Belediyesi’nin 30 bin engelli üyesinin bulunduğunu ve bu üyelere özel hizmetler sunulduğunu kaydetti. Adnan Şeker, Akçay, Akçakoca ve Kesikköprü’deki kamplarda da engellilerin, her yıl 7’şer günlük dönemler halinde ücretsiz ağırlandığını söyledi.

Konuşmaların ardından, Büyükşehir Belediyesi Sosyal Hizmetler Dairesi bünyesindeki Planet Aile Yaşam Merkezi Engellileri Lokali üyelerinden oluşan çiftetelli grubu, bir gösteri sundu. Sergi, bir hafta açık kalacak.