Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Yalova Rotary, Yalova Belediyesi ve Kent Konseyi, farklı etkinliklerle projeyi hayata geçirebilmeyi hedefliyor. Bu kapsamda, Müzisyen Cumhur Demir de 17 Nisan’da Yalova’da bir yardım konseri verecek.

ada

Yalova Rotary Klubü, Yalova Belediyesi ve Yalova Kent Konseyi ortaklığında “Engelsiz Cafe” projesini başlattı. Yalova’da açılacak olan ve sadece engelli gençlerin çalışacağı “Engelsiz Cafe”nin geliri de yine çalışanlarına bırakılacak.

Engelli gençler Cafe’de eğitim de alacak. 6’şar aylık eğitim programları sonucunda, down sendromlu ya da rehabilitasyona uygun düzeydeki zihinsel engelli çocukların topluma kazandırılmasını amaçlanıyor.

Almanya Bonn ve İtalya Rotary klüpleri tarafından da desteklenecek programın boyutlarını ellerinden geldiğince büyüteceklerini ifade eden proje yetkilileri, “Daha yolun başındayız. Henüz istenen düzeyde bir bütçe yaratamadık. Düzenlediğimiz etkinliklerle bu değerli projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Kamuoyunun buna duyarsız kalmayacağından eminiz. Proje lansman etkinliğimize herkesi bekliyoruz” diyor.

Proje lansmanının yapılacağı 17 Nisan 2015 gecesinde, müzisyen Cumhur Demir de bir konser verecek. Herkesin gönüllü olarak yer aldığı gecenin biletleri 50 TL’den satışa sunuluyor.

Hürriyet