Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Yalova Rotary, Yalova Belediyesi ve Kent Konseyi, farklı etkinliklerle projeyi hayata geçirebilmeyi hedefliyor. Bu kapsamda, Müzisyen Cumhur Demir de 17 Nisan’da Yalova’da bir yardım konseri verecek.

ada

Yalova Rotary Klubü, Yalova Belediyesi ve Yalova Kent Konseyi ortaklığında “Engelsiz Cafe” projesini başlattı. Yalova’da açılacak olan ve sadece engelli gençlerin çalışacağı “Engelsiz Cafe”nin geliri de yine çalışanlarına bırakılacak.

Engelli gençler Cafe’de eğitim de alacak. 6’şar aylık eğitim programları sonucunda, down sendromlu ya da rehabilitasyona uygun düzeydeki zihinsel engelli çocukların topluma kazandırılmasını amaçlanıyor.

Almanya Bonn ve İtalya Rotary klüpleri tarafından da desteklenecek programın boyutlarını ellerinden geldiğince büyüteceklerini ifade eden proje yetkilileri, “Daha yolun başındayız. Henüz istenen düzeyde bir bütçe yaratamadık. Düzenlediğimiz etkinliklerle bu değerli projeyi hayata geçirmeyi hedefliyoruz. Kamuoyunun buna duyarsız kalmayacağından eminiz. Proje lansman etkinliğimize herkesi bekliyoruz” diyor.

Proje lansmanının yapılacağı 17 Nisan 2015 gecesinde, müzisyen Cumhur Demir de bir konser verecek. Herkesin gönüllü olarak yer aldığı gecenin biletleri 50 TL’den satışa sunuluyor.

Hürriyet