Ertuğrul Sağlam’dan zihinsel engelli okuluna destek

Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, zihinsel engelli gençlerin eğitiminde önemli bir rol üstlenen Nilüfer İş Okulu’nun kalite belgelendirme denetiminden geçmesine destek verdi.Eğitimde Kalite Ödülü sürecinde Bursa birincisi ve Türkiye genelinde saha ziyaretlerine kalan Nilüfer İş Okulu, başarılı bir denetim geçirdi. Milli Eğitim Bakanlığı yetkililerinin denetiminde de bu kararlılık bir kez daha sergilendi. Başta okul Müdürü Mehmet Ali Karadağ olmak üzere Nilüfer İş Okulu öğretmenleri, bakanlık yetkililerinin sorularını yanıtladı. Denetimde okuldan mezun olan öğrencilere iş olanağı sağlayan Üçge A.Ş’nin Yönetim Kurulu Başkan Yardımcısı Hayri Tuncer ile Feka Otomotiv İnsan Kaynakları Müdürü Bestami Çetin de yer aldı.

Okul Müdürü Karadağ, öğrencilerine şans veren kurumlara teşekkür ederek perakende ve otomotivin lokomotif firmalarının diğer meslektaşlarına da yol göstermesini ve özürlü gençlere iş olanağı açılması konusunda örnek alınmasını temenni etti. Milli Eğitim Müdürü Atilla Gülsar ile birlikte denetimlere katılan Bursaspor Teknik Direktörü Ertuğrul Sağlam, okula destek verdi.

NİŞ Kafe’nin down sendromlu şef garsonu Yavuz ve Halil İbrahim’in okuduğu şiir duygusal sahnelerin yaşanmasına neden oldu. İkili daha sonra yaptıkları kol bastı şov ile beğeni topladı.

Zaman