Son Yazılar

Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla İstanbul Erkek Berberi ve Erkek Güzellik Merkezi Toplumsal Yaşamda Engellilik ve Zorluklarla Baş Etme Engellilerle İlgili Sosyal Sorumluluk Projeleri Neden Önemli? Ampute futbol ile ilgili faydalı bilgiler Kamagra Jel Nedir? Faydaları Nelerdir? Diz Protezi Ameliyatı Aquaman ve Kayıp Krallık Ne Zaman Vizyon’a Girecek

İstanbul’da yakın zamanda gerçekleşmesi planlanan Dev FightArena spor severlerin ilgi odağı olmuş durumda, ülkemizde Muay Thai ve Kick Boks alanına ilgi devam ederken bu alanda yeni ve farklı organizasyonlar yapılmaya devam ediyor. Bunlardan birisi de herkesin spora teşvik edilmesi amacıyla gerçekleştirilecek olan Dev Fight Arena, birbirinden farklı alanlarda sosyal medya popüler olmuş isimlerin çıkacağı gecenin başında ise daha önce gerçekleştirmiş organizasyonlarla çok konuşulan Tarık Sayın bulunuyor.

Tarık Sayın öncülüğünde gerçekleşecek gecede ise sosyal medya çektiği videolar ile gündeme gelen Adana’dan Ramobaba, Gaziantep’ten İbrahim Kuzucu, Sivas’tan AhadÖztürk ve Rize’den Abdulhadi Sancak katılacak. Birçok yıldızın bulunacağı gecede ringde heyecan dolu mücadelelerin olması bekleniyor.

Dev Fight Arena’nın Amacı Nedir?

Organizasyonu düzenleyecek olan Tarık Sayın’a MSD Spor Evet’te eşlik edecek, iki tarafın da destek olduğu bu gecenin amacını ise Tarık Sayın şu şekilde açıklıyor;

“Amacımız toplumda herkesin spor yapmasına öncülük etmek, Türkiye Muaythai Federasyonu tarafından desteklenen mücadelede sporcular topluma örnek olmak, sporun birleştirici gücünü herkese göstermek amacıyla eldiven giyecek”

Herkesin spor yapabileceğini teşvik etmek amacıyla ringe çıkacak olan popüler isimler arasında popüler yıldızlar da bulunuyor, daha şimdiden mücadeleye ilgi büyük bu nedenle sponsorlarda gecede yer alacak.

Gecenin sponsorları arasında Nutriking Supplement, HellEnerji İçeceği ve TM Marine bulunuyor. Aynı zamanda geceye hem sosyal medyadan hem de basından birden fazla popüler ismin de katılması bekleniyor.

Dev Fight Arena’ya İlgi Büyük

Sosyal medyada çektiği videolarla popüler hale gelen birden fazla ismin katılacağı geceye şimdiden ilgi büyük Tarık Sayın’ın da sosyal medya platformları üzerinden paylaştığı gece hakkında şimdiden birden fazla yorum geldi.

Tarık Sayın tarafından da yukarda yer aldığı gibi gecenin amacı herkesin bu sporu yapabileceğini teşvik etmek ve topluma örnek olmak. Birden fazla yıldızın bulunacağı gecede farklı sürprizlerde olacak.

Türkiye’nin farklı bölgelerinden dev yüreklerin çıkacağı mücadelede sporcular hem kardeşliği hem de sporu yayacak.

Dev Fight Arena İstanbul’da gerçekleşecek olup popüler yıldızların arasında birbirinden güzel ve azim dolu mücadelelerin gerçekleşmesi şimdiden bekleniyor.

https://www.kanal46.com/ibrahim-murat-gunduz-aciklama