Son Yazılar

Engellilerin Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar Engellilerin İş Bulma Zorlukları Kamu ve Özel Alanlarda Engellilere Uygun Erişim Sorunları Dil Eğitimi Artık Engelsiz: Yenilikçi Uygulama ile Uzaktan Türkçe Öğreterek Para Kazanın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü: Engelsiz Bir Dünya İstiyoruz Engelliler İçin Yapılan İcatlar: Engelleri Aşan Teknolojinin Zaferi Engellilerin Yalnızlık Sorunsalı: İçsel Mücadele ve Toplumsal Katılım Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

KKTC Kiralık AraçKıbrıs rent a car sektörünün lider firması, Sun Rent a Car’ın online KKTC rent a car markasıdır.  Sun Rent a Car, Kıbrıs araç kiralama denince ilk akla gelen firma olmasının yanı sıra, Kıbrıs kiralık araç sektörünün en geniş filoya sahip araç kiralama firmasıdır.

Neden KKTC Kiralık Araç;

  • 1978′den beri Kıbrıs kiralık araç sektörünün lider araç kiralama firması
  • Her tür bütçeye uygun, geniş ve genç araç filosu
  • 7/24 müşteri hizmetleri servisi
  • Girne, Lefkoşa ve Kuzey Kıbrıs Ercan Havaalanı ofisleri
  • 3 ofis, 3 garaj ve Kuzey Kıbrıs genelinde araç teslim & iade imkanı

Kıbrıs rent a car sürecinizi kolay, hızlı ve güvenilir bir şekilde geçirmeniz için, Ercan Havaalanı’ndaki ofisimizde 7/24  Kıbrıs kiralık araç hizmeti ve aracınızı dilediğiniz noktadan alma imkanı sunmamızın yanında, 7/24 araç yol yardımı hizmeti de sağlamaktayız.

Kuzey Kıbrıs’ı ziyaretiniz, ister iş, ister turistik amaçlı olsun, KKTC Kiralık Araç olarak, size her zaman en iyi Kıbrıs rent a car hizmetini sunmak için hazırız.

http://www.kktckiralikarac.com