Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Merhaba sevgili okurlarımız size çok zorlu yaşantısına rağmen bütün zorlukların üstesinden gelen özel bir insandan bahsedeceğiz.

Gabe Adams, kolları ve bacaklar olmadan doğdu ve hanhart sendromu adı verilen nadir bir hastalıktan muzdarip, ancak bu onu dans etmesini engellemiyor.

Hayatının çoğunu tekerlekli sandalyede geçirdikten sonra Davis Lisesi’ndeki dans ekibine katılmaya karar verdi . Cuma gecesi basketbol maçında devre arası boyunca, tüm okulun önünde sahne aldı. Gabe, sakatlık kelimesini utandırırken Cheers çaldı. “Kendime ve başkalarına, kendime tekerlekli sandalyedeki bir çocuktan daha fazlası olduğunu kanıtlamak istedim,” dedi. Haftada üç gün, üç saatten fazla süren uygulamalarla dans ekibi kolay bir iş değildir. Ancak takım arkadaşı Alexis Delahunty, Gabe’nin bunu kolaylaştırdığını söylüyor.

Delahunty, “Bunu kollarım ve bacaklarım olmadan yapmayı hayal bile edemiyorum. Çok ilham verici. Sadece inanılmaz.” Dedi. Dans öğretmeni Kim King, Gabe’nin takıma çok fazla neşe getirdiğini ve hepsini daha çok çalışmaya ittiğini söylüyor. “Onu gördüklerinde, giyinmenin ne kadar zor olduğunu, sandalyesine girip çıkmanın ne kadar zor olduğunu anlamıyorlar, ama Gabe her şeyi kendi başına yapıyor,” dedi King. Gabe’nin babası Ron Adams, Gabe’nin her zaman kendini zorladığını ve her zorluğu adım adım geçtiğini söylüyor.