Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Saraycık Mahallesi’nde yaşayan Uyar, evine girip çıkabilmek için eşi ve babasından yardım alıyordu. Uyar, Seydişehir Belediyesince yapılan rampayla artık evine kendisi girip çıkabilecek.

Seydişehir Belediyesinden engelli kişinin evine rampa

Uyar, gazetecilere yaptığı açıklamada, çiftçilik yaparak evinin geçimini sağladığını ancak geçirdiği kaza sonucu omurilik felci olduğunu belirterek, “Belediye Başkanımız Mehmet Tutal’e teşekkür ediyorum. Artık evime rahatlıkla girip çıkacağım.” ifadelerini kullandı.

Kendisi için yeni bir yaşamının başladığını kaydeden Uyar, “Eşim, babam ve annem, eve girip çıkarken beni sırtında taşıyordu. Artık böyle olmayacak. Herkese teşekkür ederim.” dedi.ve annem, eve girip çıkarken beni sırtında taşıyordu. Artık böyle olmayacak. Herkese teşekkür ederim.” dedi.