Son Yazılar

Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla İstanbul Erkek Berberi ve Erkek Güzellik Merkezi Toplumsal Yaşamda Engellilik ve Zorluklarla Baş Etme Engellilerle İlgili Sosyal Sorumluluk Projeleri Neden Önemli? Ampute futbol ile ilgili faydalı bilgiler Kamagra Jel Nedir? Faydaları Nelerdir? Diz Protezi Ameliyatı Aquaman ve Kayıp Krallık Ne Zaman Vizyon’a Girecek
Mobil Yukle
İnternet ortamında en merak edilen konulardan biri en güvenilir, en hızlı şekilde kredi kartı ile tl yüklemektir. Bunun için aşağıda size en güvenilir şekilde tl yükleme konularına değineceğiz.
operatörünüz ne olursa olsun Turkcell, Avea, Vodafone Kontör Yükleme işlemlerini güvenle yapabilirsiniz.
Ürün satınalabilmeniz için Kredi Kartınızın internetten 3Dsecure ile alışverişe açık olması gerekmektedir. Bu konuda bankanız ile görüşüp destek alabilirsiniz.
– Önce GSM numaranızı 10 hane olarak başına 0 koymadan giriniz.
– Operatörünüzü dikkatlice seçiniz. Operator seçiminde servis sağlayıcınızı dikkatlice seçmeniz gerekmektedir.
– Ödeme şeklini Tek çekim veya Tüm Bonus Kartlara teksit seçeneklerinden seçip ileri butonunu tıklayınız.
– Bir sonraki ekranda karşınıza gelen bir önceki ekrandaki bilgilerin doğruluğunu kontrol ettikten sonra kredi kart bilgilerini dikkatlice giriniz. (T.C kimlik numarası, Anne kızlık Soyadı, Kredi Kart şifresi veya kişisel bilgileriniz kesinlikle istenmemektedir)
– Tekrar ileri butonunu tıklayınız. Yeni gelen ekranda girilen biligilerinizi tekrar kontrol ettikten sonra satış sözleşmesini dikkatlice okuyunuz.
– Onaylama kutusunu işaretleyip siparişi tamamla butonuna basınız.
– Banka 3Dsecure ekranına yönlendirilmeyi bekleyiniz. Burada Kart sahibi ve banka arasında ki şifre işlemleri tamamlandığında, Bankadan ödeme onayı alındığında sipariş verdiğiniz numaraya yükleme gerçekleşir.
%100 güvenli online kredi kartı ile taksitle online kontör yükleme

https://www.mobilyukle.com.tr