Son Yazılar

Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla İstanbul Erkek Berberi ve Erkek Güzellik Merkezi Toplumsal Yaşamda Engellilik ve Zorluklarla Baş Etme Engellilerle İlgili Sosyal Sorumluluk Projeleri Neden Önemli? Ampute futbol ile ilgili faydalı bilgiler Kamagra Jel Nedir? Faydaları Nelerdir? Diz Protezi Ameliyatı Aquaman ve Kayıp Krallık Ne Zaman Vizyon’a Girecek

Orijinal adı beach flag olan  bu bayrak modeli ülkemizde değişik sıfatlarla adlandırılmakta ancak en geçerli isin olta bayrak.Olta bayrak ismi beklide asmak için kullanılan aparatın fiber malzemeden yani bir yerde olta kamışından yapılmış olmasında geliyor galiba.
Özellikle açık hava reklamları nda kullanılan OLTA BAYRAK değişik ebatlarda üretilmektedir.
Bayrak firmamız olan Ata Bayrak olta bayrağı üretiminde yüksek kapasiteye sahiptir.
Olta bayrak ölçüleri:

1: 75*300 cm bayrak ( En çok kullanılan ürün modeli)
2:100*400 cm bayrak ( Genellikle akaryakıt firmaları ,açık arazide yapılan toplantı,fuarve etkilerde tercih edilmektedir.
3:50*200 cm bayrak: ( Daha çok fuar standtları toplantı salon girişleri veya daha küçük alanlarda tercih edilmektedir.

Olta bayrak firmamız ata bayrak bu model üretiminde en kaliteli kumaş ( Raşel Örme)
Dijital baskı ( Tekstil-dispers boya) ve dayanıklı bayrak direği aparatları kullanarak üretmekte olduğu bayraklarda yurtiçi siparişlerinde 24 saat gibi kısa bir sürede teslimat garantisi vermekte.
Olta bayrak fiyatları hemen,hemen her firmada farklılıklar göstermektedir.Tabi aslında önemli olan en ucuzu bulmak değil en kaliteli ürünü en ekonomik fiyatla sahip olabilmektir değimli.

OLTA BAYRAK ürün fiyatları ve farklı kampanya seçenekleri için bizimle irtibata geçin
Ücretsiz grafik tasarım,uygun fiyatlı bayrak,kısa sürede teslimat ve kampanya adetlerinde ücretsiz kargo altarnatifler inden  sizlerde faydalanmak için web adresimizi ziyaret edin!

http://www.oltabayrakci.com