Son Yazılar

Fildişi Tesbihler OKB’nin Tedavisi: İlaçlar ve Psikoterapi Seçenekleri 2024 Mart evde bakım aylıkları ödemeleri ! Engelli Bireylerin Gelecek Endişeleri ve Umutları Engelli Dostu Mekanlar Nasıl Olmalı? Engellilere Uygun Şehir Planlaması: Merdivenli Alanlarda İyileştirmeler Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir? Medyum Okşan Şizofreni Belirtileri: Farkındalık ve Destek Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

On iki sene içerisinde gerek Ankara gerekse Türkiye’nin dört bir yanından toplamda on iki bini aşkın farklı adrese sunduğumu üst düzey temizlik işlemleri, Doğukan Temizlik olarak referans geçmişimizin de diğer Ankara temizlik firmaları arasında liderliğe oturmasını mümkün kılmaktadır. Küçük kapsamlı kurum ve kuruluşların yanı sıra üniversitelerden alışveriş merkezlerine, kurum odalarından  dernek binalarına kadar sayısız farklı adrese hijyen ve dolayısı ile yaşam kalitesi götürmeyi başaran ekibimiz, sizlerin değerli görüş ve takdirleri ile birlikte kalite ve hızını da her geçen gün arttırmaya devam etmektedir.

Aklınıza takılan soruları dilediğiniz an yöneltebilirsiniz

Benzer Ankara temizlik firmalarından farklı olarak tamamı ile müşteri odaklı çalışma anlayışını belirleyen ekibimiz, bu sayede gerek hizmeti öncesi gerekse sırası da sonrasında en detaylı takip ve bilgi akışının gerçekleşmesini mümkün kılmaktadır. Bu sayede müşterilerimiz temizlik işlemi için arzu ettikleri detayları anlık olarak aktarabildikleri gibi, ayrıca merak ettikleri soru işaretlerinin cevaplarına da erişebilmektedirler. Web sitemizde yer alan telefon ve adres bilgilerimiz üzerinden bizlere dilediğiniz an erişim sağlayabileceğiniz gibi, soru ve görüşleriniz için de bu bilgileri kullanabilirsiniz. Ankara temizlik şirketleri arasındaki farkımızı yakından görmek ve tüm güncel hizmet bilgileri ve detaylarını tecrübe etmek için sizi de en kısa zamanda ofisimize bekliyor ya da telefon numaralarımız üzerinden yetkili ekibimiz ile temasa geçmenizi öneriyoruz.

http://www.dogukantemizlik.com