Son Yazılar

Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı

Ülkenin yoğun siyasi ve politik gündemi arasında sıkışıp kaybolan bölge ve bölge insanına dair haberlere de yer veren Şanlıurfa haber ülke gündemiyle beraber Urfa gündemini de internet üzerinden sizlere sunuyor. Bölge halkını bilinçlendirmek ve bilgilendirmek amacıyla Şanlıurfa’nın yeni haber sitesi sloganıyla hizmet vermeye başlayan Urfa haber siyasetten sanata kadar birçok gelişmeyi takipçileriyle paylaşıyor.

Geçtiğimiz günlerde yapılan hem ülkenin hem de bölgelerin 5 yıl boyunca kaderlerini belirleyecek olan yerel seçimler sonrasında Şanlıurfa haber yaptığı yayınlar ve haberlerle hem ülkenin seçim sonuçlarını hem de Urfa’nın seçim sonuçlarını an be an takipçilerine sunmuştur. Şanlıurfa’da kazanan partiler, muhtarlar, belediye başkanlarını anlaşılır grafiklere paylaşıp Urfa haber tüm gelişmeleri en anlaşılır şekilde halka ve bölge insanına duyurmuştur.

Tarafsız ve ilkeli haber anlayışı çerçevesinde hareket ederek sadece bölge halkının çıkarları doğrultusunda hareket eden Urfa haber sitesi şehirde yaşanan gelişmeleri ve olayları en ince ayrıntısına kadar araştırarak takipçilerine sunuyor. Son dakika Urfa haberleriyle bölgenin nabzını sıcağı sıcağına halka duyuruyor.

Siyasetin ve politikanın dışında da hizmet veren Şanlıurfa güncel haber sitesi bölgenin turizmine, kültürel etkinliğine, gelişimine ve eğitimine dair haberleri destekleyecek nitelikte internet sitesi üzerinden paylaşıyor. Şanlıurfa haber sitesini isterseniz facebook ve twitter gibi sosyal ağlardan da takip edebilir, site üzerinden yayınlanan haberleri kaçırmamak içinde RSS bağlantısı oluşturabilirsiniz.