Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Anasayfa kadar alt sayfaların başlık metinleri ve yapıları da önemli bir konudur. Alt sayaların başlıkları mutlaka içerisinde yazı başlığını barındırmalıdır. Bu hem başlıklar arasındaki uyumu ve benzerliği sağlayacaktır hem de düzenli tekrar eden kelimelerden dolayı iyi bir seo yapısı kuracaktır.

Site ismi, genelde anasayfa başlığından farklı olur. Çünkü anasayfa başlığı site isminin yanı sıra ilave bilgiler içerebilmektedir.

Başlıklar ne kadar kısa olursa seo açısından kalitesi o kadar artar. Ancak her başlıkta genel anahtar kelimenizin de bulunması açısından önemlidir. Dolayısıyla başlık yapısını çok uzatmayacak şekilde anahtar kelimeyi de kullanmakta yarar vardır. Birinci örnekte, sadece yazı başlığı kullanılmış, dolayısıyla bu başlığın Google’da aranması durumunda bu sitenin önceliği daha fazla olacaktır. Çünkü tamdır. Eksik veya fazla kelime bulunmamaktadır.

İkinci örnekte, site isminden sonra yazı başlığı kullanılmıştır. Bu örnekte seo genel anahtar kelime olduğu için başta kullanılması bu kelime için büyük avantaj sağlar. Ancak bu durumda yazı başlığı daha fazla sağa geldiği için bu kelimedeki önem azalmaktadır.

Dolayısıyla bu başlık yapısında tek kelimeye yönelik seo nedeniyle seo kelimesi ve türevleri üzerinde hit artışı sağlanır. Alt sayfalara ait hedef kelimeler üzerinden ziyaretçi girişleri azalır. Bunu arttırmanın en iyi yolu 1. ve daha sonra 3. Başlık yapısıdır.