Son Yazılar

Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida Omurilik felci tedavisinde Epidural Stimulation Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş
Düğün merasimleri kültürümüzde çok özel bir yere sahiptir. Herkes özellikle bu güzel anın kendisi için çok özel geçmesini ister. Çünkü düğün çoğu insanın hayatında bir kere yaşadığı çok önemli bir olgudur. Yıllar geçse de hatırlanacak bir düğün organizasyonu bütün çiftlerin hayallerini süslemektedir. Eğer siz de farklı olmak ve hatırlanmak istiyorsanız teknede düğün organizasyonları tam size göre.
Boğazın eşsiz güzelliğinde büyüleyici bir düğün. Başta sizler olmak üzere bütün aileniz, arkadaşlarınız ve çevreniz bu eşsiz düğün organizasyonuna bayılacaklar. 1500 kişiye kadar olan farklı kapasitelerde teknelerimiz ve güler yüzlü hizmet anlayışımızla sizlere her türlü boğazda düğün, nişan, kutlama, yemekli/yemeksiz davet, tekne turları, boğazda tekne kiralama hizmetlerini 1979′ dan beri sizlere en kaliteli şekilde ve uygun fiyatlarla sunmaktan gurur duyuyoruz.
Bizler sizlere eşsiz hazda duyguları yaşatmak, boğazın muhteşem güzelliğinde siz ve sevdiklerinizle beraber farklı ve özel bir gün geçirmenizi sağlıyoruz. Sizde bu özel anlarınızı unutulmaz kılmak istiyorsanız bizimle hemen irtibat kurun. Aklınıza takılan herhangi bir soru var ise bizi 0212 229 64 64 nolu telefondan arayarak bilgi alabilirsiniz. Lüfer tekneler grubu olarak en mutlu anlarınızda yanınızdayız.
LÜFER TEKNELER GRUBU