Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Buca Müftülüğü’nce işitme engellilere yönelik açılan Türkiye’nin “ilk işitme engelli Kur’an kursu”nu tamamlayan engelliler, sertifikasını aldı.

Buca Müftülüğü, Buca Belediyesi Düğün Salonu’nda engelliler için iftar düzenledi.

Çeşitli ilçelerden 250 engellinin katıldığı iftara, din görevlileri ilahiler seslendirdi.

İftar sonrası konuşan İlçe Müftüsü Adem Gülmek, işitme engellilerin din hizmetlerinden daha iyi yararlanması amacıyla açtıkları kursa katılan 50 kişinin, kursu başarıyla tamamladığını söyledi.

İşitme engellilerin için Ocak ayında Kur’an-ı Kerim’i kursu açtıklarını hatırlatan Gülmek, “Türkiye’nin ilk işitme engelli Kur’an kursu için din görevlilerimiz işaret dili eğitimi aldı. Zor bir işi başardılar. Kursumuzu sürdüreceğiz” diye konuştu.

Daha sonra kursiyerlere sertifikaları verildi.

Haberler