Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Kpss’ye girmesine rağmen yeterli puanı alamadığını daha planlı çalışarak imtihana yeniden girmek istediğini söyleyen Sefa Gültekin’e Vali Özçimen,’ Sen imtihana gir. Ben seni işe yerleştirmek için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Her zaman azimli ve kararlı olunması gerektiğini söyleyen Vali Özçimen, “Sosyal devletin gereği olarak, biz idareciler sizlerin yaşayabileceği ortamı, çevreyi, okulları, atölyeleri, parkları oluşturmamız ve sizlerin hayatını kolaylaştırmamız gerekiyor. Bedensel engelliler, zihinsel engellilere nazaran sosyal hayata daha kolay uyum sağlayabiliyorlar.” diye konuştu.

Eğitimin çok önemli olduğunu da ifade eden Vali Özçimen, ” Eğitim çok önemli. Sen Liseyi bitirmişsin çok büyük bir başarı. Seni kutluyorum. Hayatına, mücadelene devam edeceksin. Sen sınavlara gir ve ben de seni işe yerleştirmek için elimden geleni yapacağım.” şeklinde konuştu.

Haberler