Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Kpss’ye girmesine rağmen yeterli puanı alamadığını daha planlı çalışarak imtihana yeniden girmek istediğini söyleyen Sefa Gültekin’e Vali Özçimen,’ Sen imtihana gir. Ben seni işe yerleştirmek için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Her zaman azimli ve kararlı olunması gerektiğini söyleyen Vali Özçimen, “Sosyal devletin gereği olarak, biz idareciler sizlerin yaşayabileceği ortamı, çevreyi, okulları, atölyeleri, parkları oluşturmamız ve sizlerin hayatını kolaylaştırmamız gerekiyor. Bedensel engelliler, zihinsel engellilere nazaran sosyal hayata daha kolay uyum sağlayabiliyorlar.” diye konuştu.

Eğitimin çok önemli olduğunu da ifade eden Vali Özçimen, ” Eğitim çok önemli. Sen Liseyi bitirmişsin çok büyük bir başarı. Seni kutluyorum. Hayatına, mücadelene devam edeceksin. Sen sınavlara gir ve ben de seni işe yerleştirmek için elimden geleni yapacağım.” şeklinde konuştu.

Haberler