Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Kpss’ye girmesine rağmen yeterli puanı alamadığını daha planlı çalışarak imtihana yeniden girmek istediğini söyleyen Sefa Gültekin’e Vali Özçimen,’ Sen imtihana gir. Ben seni işe yerleştirmek için elimden geleni yapacağım.” dedi.

Her zaman azimli ve kararlı olunması gerektiğini söyleyen Vali Özçimen, “Sosyal devletin gereği olarak, biz idareciler sizlerin yaşayabileceği ortamı, çevreyi, okulları, atölyeleri, parkları oluşturmamız ve sizlerin hayatını kolaylaştırmamız gerekiyor. Bedensel engelliler, zihinsel engellilere nazaran sosyal hayata daha kolay uyum sağlayabiliyorlar.” diye konuştu.

Eğitimin çok önemli olduğunu da ifade eden Vali Özçimen, ” Eğitim çok önemli. Sen Liseyi bitirmişsin çok büyük bir başarı. Seni kutluyorum. Hayatına, mücadelene devam edeceksin. Sen sınavlara gir ve ben de seni işe yerleştirmek için elimden geleni yapacağım.” şeklinde konuştu.

Haberler