Poker Chip Satışı Yapanlar. Chip Satışı

Poker Chip Satanlar

Son günlerde gittikçe artan bir konu var. Poker için chip satışı yapan siteler. Poker oyunlarımıza bir kat daha eğlence getiren sanal para birimi chiptir. Fakat her şey güzel ilerlerken bazı dolandırıcılar keyfimizi, eğlencemizi kaçırıyor. Birçok chip satışı yapan siteler bizim güvenimizi boşa çıkarıyor. Bunlar ile ilgili yapılacaklardan bahsetmek gerekiyor biraz.

Biliyoruz ki her şey artık eskisi gibi değil. Dikkat etmemiz gereken etmenlerin başında sitenin geçmişi. Kaç senedir bu işin içinde olduğunu iyice bir araştırma yapmak gerekiyor. Canlı destek servislerini kullanmak da önemli. Bizler chipleri satın alırken kredi kartımızı kullanıyoruz genellikle. Şiddetle tavsiye ettiğim bir yöntem. Kredi kartı numaranızı vermeyin. Bankalarının çoğunun sahip olduğu sanal kart uygulamasını kullanın. Bu kart sayesinde chip ücreti kadar para atıyorsunuz içine. Şirket o parayı çekiyor daha fazla bir şey çekemiyor.Poker chip satışı

Dolandırıcılar gittikçe çoğalıyor. Paramızda gözü olan çok insan var. Dikkatli davranırsak hiçbir şey olmayacaktır. Sitenin geçmişi çok önemli. Çok ucuz olması sizi yanıltmasın. Bol eğlenceler.