Son Yazılar

Engellilerin Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar Engellilerin İş Bulma Zorlukları Kamu ve Özel Alanlarda Engellilere Uygun Erişim Sorunları Dil Eğitimi Artık Engelsiz: Yenilikçi Uygulama ile Uzaktan Türkçe Öğreterek Para Kazanın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü: Engelsiz Bir Dünya İstiyoruz Engelliler İçin Yapılan İcatlar: Engelleri Aşan Teknolojinin Zaferi Engellilerin Yalnızlık Sorunsalı: İçsel Mücadele ve Toplumsal Katılım Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

erva matin

Günümüzün en önemli sorunlarından biri olan saç dökülmesi sıklıkla rastlanan bir sorundur.  Her yaşta kadın ve erkek binlerce kişi saç dökülmesi olarak başlayan kellik sorununa çözüm aramaktadır. Çoğu zaman bu durum ciddi anlamda psikolojik sorunlara sebebiyet vermekle birlikte, içinden çıkılmaz sonuçlarla kadın erkek herkesi tedirgin edebilmektedir. Artık saç dökülmesi sorunularınızı Ervamatin losyon sayesinde ortadan kaldırmak mümkün. Nasıl mı?  Ervamatin losyonun gücü; Amazon yağmur ormanlarında bulunan saf ve doğal maddelerin bileşimidir.

Her yaştan kadın ve erkekler tarafından kullanılabilir. Brezilya’dan ithal olan ervamatin 1 losyon 200 ml den oluşur ve pakette 2 losyon bulunmaktadır.

Bu formülde kullanılan tüm otlar New York’ta bulunan CTFA (Kozmetik Tuvalet ve Koku Birliği)tarafından kabul edilmektedir. Dünya Sağlık Örgütü tarafından kabul edilir.

Ervamatin Saç Çıkartmaya Yardımcı Losyon Destek ve bilgi için;

Sipariş Hattımız: 0212 221 02 02 ‘yi arayabilrsiniz.

http://www.ervamatin.gen.tr