Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

2012 Londra Olimpiyatlarına bu yıl dokuz sporcu gönderen Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü sporcuları,Londra Olimpiyatlarına sıkı şekilde hazırlanıyor.Mavi beyazlılar, Engelli Halter branşında ise Olimpiyatlara bu yıliki sporcu göndermenin gururunu yaşıyor. Engelli Halter’de Olimpiyatlarda Türkiye’yi temsil edecek olan Turan Mutlu ve Özlem Becerikli yaklaşık üç aydır Hatay Dört Yolda mili takım kampında hazırlıklarını sürdürüyor.

Turan Mutlu,Üçüncü Kez Gidiyor

56 kiloda bu yıl üçüncü kez Olimpiyatlara giderek bir rekora imza atan Turan Mutlu daha önce Olimpiyatlarda elde ettiği yedi ve sekizinciliğinin üstüne çıkarak madalya kazanmak istiyor. 23 Ağustos’a kadar Hatay Dört Yolda çalışmalarını sürdürecek olan Milli Engelli Haltercilerimiz Daha sonra İngiltere’nin Başkenti Londra’ya gidecek. 31 Ağustos tarihinde Londra Olimpiyat köyünde Eksel Spor salonunda ilk müsabakasına çıkacak olan Mutlu,Olimpiyatlardan oldukça umutlu olduğunu belirtti.

Halter ve Engelli Halterde Beş Sporcu Gidiyor

Turan Mutlu ile birlikte bayanlarda 52 kiloda bu yıl ilk kez Olimpiyatlara katılacak olan Özlem Becerikli ise, ilkmüsabakasına 02 Eylül Pazar günü çıkacak.Yaklaşık 120 sporcunun katılacağı Engelli Halter Olimpiyatlarında mavibeyazlı iki Engelli Haltercinin form grafiği oldukça yüksek. Kocaeli Büyükşehir Belediye Kağıtspor kulübü branş sorumlusu Ercüment Yıldırım, “Halter branşında üç, engelli halterde de bu yıl iki sporcu olmak üzere,toplam beş sporcuyla Olimpiyatlara katılacağız. Halter başta olmak üzere Engelli halterde de sporcularımızın ülkemize ve kentimize Olimpiyat madalyası getireceğine yürekten inanıyoruz.”dedi.

Haberler