Son Yazılar

Fildişi Tesbihler OKB’nin Tedavisi: İlaçlar ve Psikoterapi Seçenekleri 2024 Mart evde bakım aylıkları ödemeleri ! Engelli Bireylerin Gelecek Endişeleri ve Umutları Engelli Dostu Mekanlar Nasıl Olmalı? Engellilere Uygun Şehir Planlaması: Merdivenli Alanlarda İyileştirmeler Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir? Medyum Okşan Şizofreni Belirtileri: Farkındalık ve Destek Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

İnternet üzerinden kredi kartı ile kontör yükle diyerek gsm operatörünüze toptan ya da parça kontör yükleme fırsatınız bulunmaktadır. Site aracılığıyla toptan ya da parça yükleme yapılabilmektedir.

http://www.aktifkontor.net/ Kontör sitesi 7 gün 24 saat güvenilir hizmet vermektedir. Tüm operatörlerin kontör, tam kontör, parça kontör, nar, bal, sms, internet, ses, ve diğer kontör paket yüklemelerini sağlamaktadırlar. Şirketin önceliği müşteri memnuniyetinden geçmektedir. Her geçen gün yeniliklerle donatılmış olarak güne başlamaları sektörde ne kadar da iddialı olduklarını göstermektedir.

Kontör Alanında Uzman Kuruluş

Sektörün öncü kuruluşlarından birisi olan kontör sitesi, hiçbir zaman kalitesinden ödün vermiyor. Hizmetlerinde ki başlıca ilkeleri kalite, güven, müşteri memnuniyeti olduğu için bu amaçlara uygun ilerliyorlar. Yürüdükleri yolda hedeflerine ulaşmış olmalarına rağmen durmuyor ve çalışmaya devam ediyorlar. Sitenin önceliği her zaman daha iyi olabilmektir.