Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Türkiye’de toptan kontör satışı yapan birkaç şirket var. Fakat bunların arasında en kalitelisi olarak Aktif Kontör karşımıza çıkıyor. Eğer bir işletmeniz var ve parça kontör bayiliği yapmak istiyorsanız kolaylıkla şirketten bayilik alabilirsiniz. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekon operatör şirketlerinin her üçünün de tek kalem de bayisi olabilirsiniz.

En Başarılı Parça TL Bayiliği

Aktif Kontör, Türkiye’nin her yerine parça TL bayiliği veriyor. Bunun için herhangi bir kuruluma gerek yok. İnternet üzerinden şirketin geliştirmiş olduğu özel yazılım sayesinde 7/24 istediğiniz miktarda TL yükleyebilirsiniz. Üstelik sadece TL satışı değil paket satışı da yapabilirsiniz.

Parça Kontör Yükleme Sistemi

Aktif Kontör’den bayilik alarak tam yetkili fatura ödeme merkezi olabileceğiniz gibi tüm kurumlara ait faturaları online olarak tahsil edebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapıp parça kontör yükleme yapabilirsiniz. Şirket, operatör şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde bayilerine en ucuz parça kontör sistemi ayrıcalığı sunuyor. Uygun fiyata aldığınız toplu kontör, TL satışı sayesinde kazancınızı arttırabiliyor, kaliteli hizmeti ile müşterilerinize karşı saygınlık kazanıyorsunuz. Satış ağınızı kolayca genişletebiliyorsunuz.