Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Türkiye’de toptan kontör satışı yapan birkaç şirket var. Fakat bunların arasında en kalitelisi olarak Aktif Kontör karşımıza çıkıyor. Eğer bir işletmeniz var ve parça kontör bayiliği yapmak istiyorsanız kolaylıkla şirketten bayilik alabilirsiniz. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekon operatör şirketlerinin her üçünün de tek kalem de bayisi olabilirsiniz.

En Başarılı Parça TL Bayiliği

Aktif Kontör, Türkiye’nin her yerine parça TL bayiliği veriyor. Bunun için herhangi bir kuruluma gerek yok. İnternet üzerinden şirketin geliştirmiş olduğu özel yazılım sayesinde 7/24 istediğiniz miktarda TL yükleyebilirsiniz. Üstelik sadece TL satışı değil paket satışı da yapabilirsiniz.

Parça Kontör Yükleme Sistemi

Aktif Kontör’den bayilik alarak tam yetkili fatura ödeme merkezi olabileceğiniz gibi tüm kurumlara ait faturaları online olarak tahsil edebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapıp parça kontör yükleme yapabilirsiniz. Şirket, operatör şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde bayilerine en ucuz parça kontör sistemi ayrıcalığı sunuyor. Uygun fiyata aldığınız toplu kontör, TL satışı sayesinde kazancınızı arttırabiliyor, kaliteli hizmeti ile müşterilerinize karşı saygınlık kazanıyorsunuz. Satış ağınızı kolayca genişletebiliyorsunuz.