Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Türkiye’de toptan kontör satışı yapan birkaç şirket var. Fakat bunların arasında en kalitelisi olarak Aktif Kontör karşımıza çıkıyor. Eğer bir işletmeniz var ve parça kontör bayiliği yapmak istiyorsanız kolaylıkla şirketten bayilik alabilirsiniz. Turkcell, Vodafone ve Türk Telekon operatör şirketlerinin her üçünün de tek kalem de bayisi olabilirsiniz.

En Başarılı Parça TL Bayiliği

Aktif Kontör, Türkiye’nin her yerine parça TL bayiliği veriyor. Bunun için herhangi bir kuruluma gerek yok. İnternet üzerinden şirketin geliştirmiş olduğu özel yazılım sayesinde 7/24 istediğiniz miktarda TL yükleyebilirsiniz. Üstelik sadece TL satışı değil paket satışı da yapabilirsiniz.

Parça Kontör Yükleme Sistemi

Aktif Kontör’den bayilik alarak tam yetkili fatura ödeme merkezi olabileceğiniz gibi tüm kurumlara ait faturaları online olarak tahsil edebilirsiniz. Ödemelerinizi kredi kartıyla yapıp parça kontör yükleme yapabilirsiniz. Şirket, operatör şirketleriyle yaptığı anlaşmalar sayesinde bayilerine en ucuz parça kontör sistemi ayrıcalığı sunuyor. Uygun fiyata aldığınız toplu kontör, TL satışı sayesinde kazancınızı arttırabiliyor, kaliteli hizmeti ile müşterilerinize karşı saygınlık kazanıyorsunuz. Satış ağınızı kolayca genişletebiliyorsunuz.