En Yeni Dedektör Sistemleri

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Madencilik, jeofizik ve kişisel gömü arayışları için kullanılan dedektörler işi profesyonel yapmak için gerekli olan malzemelerdendir. Yer altında gömülü olan ve derinlikleri bilinmeyen değerli gömüler için farklı dedektör çeşitleri bulunmaktadır.

Yer altında bulunan define dedektör sayesinde çok daha hızlı ve profesyonel şekilde çıkarılabilir. Dedektör radarı ile altın aramalarında her ölçüm kayıt edilerek radar yazılımı aracılığı ile daha sonra detaylı inceleme olanağı sağlamaktadır. Define arama işi oldukça yorucu ve bazen saatler alan bir işlem olduğu için son teknoloji ile üretilen dedektörler ağırlık dengesi sağlayan ve hafif tasarımları ile dikkat çekmektedir.

Sesli sinyal veren dedektörler için stereo kulaklıkları bulunan yeni dedektörler güvenlik açısından en çok tercih edilenler arasında yer almaktadır. Yer altında üç boyutlu röntgen grafiği çıkararak görsel sonuç çıkarak remote sense dedektörleri profesyonellerin tercihleri arasında yer alıyor. 3D dijital ekrana sahip olan dedektörler sayesinde artık herkes aramalarını daha profesyonel ve sağlıklı yapıyor.

Değerli gömüleri bulmanın pratik ve kolay yolu olan dedektörler birbirinden farklı özelliklere sahiptir. Özel isteklere göre yapılan özel tasarım dedektörlerde fiyatlar içeriğe göre değişse de genel olarak dedektör fiyatları KDV ücretleri dâhil edilerek maksimum 14207 EU minimum 649 EU olarak belirlenmektedir. Piyasada yer alan bu son teknoloji dedektörler oldukça uygun fiyatlar ile satışa sunuluyor. Üstelik bunlar garantili ve uzun ömürlü dedektör çeşitleridir.

Bizi Destekleyenler: evden eve nakliyat