Son Yazılar

Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar

invisitone

Kulaklarımız en hassas ve sağlık bakımından en önemli olan duyma organımızdır. Birçoğumuz bazı sesleri duyamama ya da az duyma gibi sorunları çok yaşamaktadır. Her yaşta insanda az duyma sorunları olabilmektedir. Özellikle televizyon izlerken, ders dinlerken ve dışarda sesleri algılamakta zorluk çekeriz. Artık Invisitone Ses Yükseltici Kulaklık sayesinde duymakta zorlandığınız sesleri duyabilecek, günlük hayattaki aktivitelerinizi rahatlıkla kaygı duymadan yapabileceksiniz.

Şarj Edilebilir Invisitone Ses Yükseltici Kulaklık pil değiştirme endişesi taşımadan sesi 30 kata kadaryükseltmeye yarayan ses yükseltecidir. Hızlı şarj ile donatılmış olan invisiear şarj edilebilir pili sayesinde 8-10saate varan devamlı kullanıma olanak sağlar. İçeriğinde 6 adet birbirinin yerine kullanılabilen ve dış sesi engelleyen kulaklık başlığı vardır.

Invisitone Ses Yükseltici Kulaklık;

Sipariş Hattı: 0212 221 02 02

http://www.invisitone.gen.tr