Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

invisitone

Kulaklarımız en hassas ve sağlık bakımından en önemli olan duyma organımızdır. Birçoğumuz bazı sesleri duyamama ya da az duyma gibi sorunları çok yaşamaktadır. Her yaşta insanda az duyma sorunları olabilmektedir. Özellikle televizyon izlerken, ders dinlerken ve dışarda sesleri algılamakta zorluk çekeriz. Artık Invisitone Ses Yükseltici Kulaklık sayesinde duymakta zorlandığınız sesleri duyabilecek, günlük hayattaki aktivitelerinizi rahatlıkla kaygı duymadan yapabileceksiniz.

Şarj Edilebilir Invisitone Ses Yükseltici Kulaklık pil değiştirme endişesi taşımadan sesi 30 kata kadaryükseltmeye yarayan ses yükseltecidir. Hızlı şarj ile donatılmış olan invisiear şarj edilebilir pili sayesinde 8-10saate varan devamlı kullanıma olanak sağlar. İçeriğinde 6 adet birbirinin yerine kullanılabilen ve dış sesi engelleyen kulaklık başlığı vardır.

Invisitone Ses Yükseltici Kulaklık;

Sipariş Hattı: 0212 221 02 02

http://www.invisitone.gen.tr