Son Yazılar

Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı

 Petek temizliği su tesisatçı şirketi olarak aynı gün acil taleplere hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlem süresi boyunca makine ve kimyasal ilaç ile etkili çözümler üretmekteyiz. Kombi  genel bakımlarını geliştirilen özel bir formül ile en etkili teknikleri gerçekleştiriyoruz.

Kombi Petek Bakımı Yapan Şirketler

Uzun yıllardır petek tesisatı temizleme işlemlerinde uzman olan şirketimiz kış aylarında özellikle radyatörlerin alt kısımlarında oluşan ısınma problemlerinin önüne geçmektedir. Bu nedenle fazla enerji tüketimi olmadan ısınma verimi elde edilmiş olacaktır. Petek temizleme işlemi yapılırken her birinin yerinden sökülerek çıkarılması yerine yeni nesil ve son sistem olan petek yıkama robotlarımız ile ortamın kirletilmemesinin önüne geçmekteyiz. Kombi bakımını ise manuel olarak gerçekleştiren ekiplerimiz filtre temizleme işlemi, baca temizleme ve yanma hazinelerini nemli bir bez ile yapmaktadır.

Reglaj Ayarı Nedir Nasıl Yapılır?

Reglaj ayarı ilk petek ile son petek arasında oran ayarı yapılması işlemleridir. İlk petek genellikle kombiye yakın olduğundan en iyi ısı verimi veren radyatördür. Bu oranın yapılması için kombiye yakın olan petek vanası en düşük dereceye getirilir. Daha sonra kombi’den uzaklaştıkça petek vanaları ilk peteğe göre biraz daha fazla açılır, son petek son ayara kadar açılarak reglaj ayarı tamamlanmış olur. Kombi petek temizleme sayesinde petekler ik günkü gibi çalışarak yüksek ısı performansı sergilemektedir. Her marka kombi uzmanı teknik ekiplerimizce geliştirilen bu işlemin her 2 yılda bir yaptırılması uygun görülmüştür.

Petek temizleme işlemleri ilgili servisi tarafından yapılarak en hızlı servis hizmeti almanız amaçlanmıştır. Bu nedenle kış aylarında istenilen acil servis isteklerine hızlı ve kalıcı çözümler getiren firmamızdan günün her saati faydalanabilir, ücretsiz danışma hattından randevu talebinde bulunabilirsiniz.