Son Yazılar

Engellilerin Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar Engellilerin İş Bulma Zorlukları Kamu ve Özel Alanlarda Engellilere Uygun Erişim Sorunları Dil Eğitimi Artık Engelsiz: Yenilikçi Uygulama ile Uzaktan Türkçe Öğreterek Para Kazanın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü: Engelsiz Bir Dünya İstiyoruz Engelliler İçin Yapılan İcatlar: Engelleri Aşan Teknolojinin Zaferi Engellilerin Yalnızlık Sorunsalı: İçsel Mücadele ve Toplumsal Katılım Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

 Petek temizliği su tesisatçı şirketi olarak aynı gün acil taleplere hızlı ve güvenilir servis hizmeti sunmaktayız. Yapılan işlem süresi boyunca makine ve kimyasal ilaç ile etkili çözümler üretmekteyiz. Kombi  genel bakımlarını geliştirilen özel bir formül ile en etkili teknikleri gerçekleştiriyoruz.

Kombi Petek Bakımı Yapan Şirketler

Uzun yıllardır petek tesisatı temizleme işlemlerinde uzman olan şirketimiz kış aylarında özellikle radyatörlerin alt kısımlarında oluşan ısınma problemlerinin önüne geçmektedir. Bu nedenle fazla enerji tüketimi olmadan ısınma verimi elde edilmiş olacaktır. Petek temizleme işlemi yapılırken her birinin yerinden sökülerek çıkarılması yerine yeni nesil ve son sistem olan petek yıkama robotlarımız ile ortamın kirletilmemesinin önüne geçmekteyiz. Kombi bakımını ise manuel olarak gerçekleştiren ekiplerimiz filtre temizleme işlemi, baca temizleme ve yanma hazinelerini nemli bir bez ile yapmaktadır.

Reglaj Ayarı Nedir Nasıl Yapılır?

Reglaj ayarı ilk petek ile son petek arasında oran ayarı yapılması işlemleridir. İlk petek genellikle kombiye yakın olduğundan en iyi ısı verimi veren radyatördür. Bu oranın yapılması için kombiye yakın olan petek vanası en düşük dereceye getirilir. Daha sonra kombi’den uzaklaştıkça petek vanaları ilk peteğe göre biraz daha fazla açılır, son petek son ayara kadar açılarak reglaj ayarı tamamlanmış olur. Kombi petek temizleme sayesinde petekler ik günkü gibi çalışarak yüksek ısı performansı sergilemektedir. Her marka kombi uzmanı teknik ekiplerimizce geliştirilen bu işlemin her 2 yılda bir yaptırılması uygun görülmüştür.

Petek temizleme işlemleri ilgili servisi tarafından yapılarak en hızlı servis hizmeti almanız amaçlanmıştır. Bu nedenle kış aylarında istenilen acil servis isteklerine hızlı ve kalıcı çözümler getiren firmamızdan günün her saati faydalanabilir, ücretsiz danışma hattından randevu talebinde bulunabilirsiniz.