Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Günden güne gelişen ve değişen teknolojinin gelişimi artık öyle bir hal aldı ki birçoğumuz teknolojik gelişmeleri ve teknoloji haberlerini takip etmekte oldukça zorlanıyoruz. Bunun için bazı internet kullanıcıları tarafından site ziyaretçilerinin teknolojik gelişmeleri alması amacı ile çeşitli haber siteleri, makale siteleri ve blog siteleri oluşturulmasına karşın genelde teknolojik gelişme ve haberler konusunda yüzeysel bir paylaşımdan öteye geçilemiyor. Zira bir teknoloji sitesinde haber editörü olabilmek için en büyük gerek-koşul teknolojinin ve teknolojik cihazların en son haline tamamen vakıf olmaktır ve gelişmeleri bu bilgi temeli çerçevesinde site ziyaretçilerine duyurmaktır. Bu da kişinin hayatını ancak teknolojiye adaması ile mümkündür ve bunu ülkemizde pek az kişi becerebilmiştir. Bunun yanında teknolojik cihaz üreten firmaların güncellemelerini anlayabilmek ve paylaşabilmek için iyi derecede İngilizce bilmek de gerekmektedir. İşte bizim sitemiz Donanım Günlüğü, bu kriterler doğrultusunda oluşturulmuş ve editör alımlarını gerçekleştirmiştir.

Oldukça kaliteli ve işini severek yapan bir ekibe sahip olmamızın meyvesini her geçen gün ziyaretçi sayımızın ve haberlerin okunma sayısının artmasından alıyoruz. Sizlerin de desteği ile teknoloji haberleri konusunda Türkiye’de sayılı sitelerden olduğumuzu ve ileride çok daha geniş bir kitleye hitap edeceğimizi düşünüyoruz. Sitemizde mobil cihazlar, donanımsal aygıtlar, yazılım programları, oyun, gibi kategoriler mevcuttur. Paylaştığımız her haberin kendine ait bir kategorisinin olması ilgi duyduğunuz bir şeyin haberini alma konusunda işinizi kolaylaştırmaktadır.