Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

İstanbul dünyanın en özel şehirlerinden birisi… Tarihi, kültürü, doğal güzellikleri gibi İstanbul’u öne çıkaran pek çok etmen var. İstanbul Boğazı da bunlardan birisi. Üstelik İstanbul’daki bazı tekne kiralama firmaları çeşitli turlarla boğazda dolaşmaya fırsat veriyor. Boğaziçi akşam yemeği turu İstanbul gezilerinize apayrı bir deneyim katmayı vaat ediyor.

Bosphorus Dinner Cruise

Yemekli boğaz turu için Lüfer firmasını tercih edebilir, ayrıcalıklar dünyasında dahil olabilirsiniz. Yarım asra yakın süredir bu alanda hizmet veren firma, birbirinden güzel, tam donanımlı, modern teknelerde bosphorus dinner cruise fırsatı veriyor. İstanbul’un siluetini boğazdan, en güze vakitte seyretme olanağı tanıyor.

Birbirinden Güzel Eğlenceler Eşliğinde Boğazda Akşam Yemeği Turu

Boğazda akşam yemeği turu için firma bulunduğunuz adresten ya da otelden alım yapıyor. Dört saat boyunca İstanbul’un en güzel yerlerini dolaşma, birbirinden güzel lezzetleri boğazda tatma şansı veriyor. Ayrıca canlı yemek müzikleri, Mevlevi, Türk halk dansları, oryantal gösteri, dans gösterileri, DJ performansı gibi pek çok farlı eğlenceyle unutamayacağınız bir zaman geçirebiliyorsunuz.

https://www.lufer.com.tr/