Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

İstanbul dünyanın en özel şehirlerinden birisi… Tarihi, kültürü, doğal güzellikleri gibi İstanbul’u öne çıkaran pek çok etmen var. İstanbul Boğazı da bunlardan birisi. Üstelik İstanbul’daki bazı tekne kiralama firmaları çeşitli turlarla boğazda dolaşmaya fırsat veriyor. Boğaziçi akşam yemeği turu İstanbul gezilerinize apayrı bir deneyim katmayı vaat ediyor.

Bosphorus Dinner Cruise

Yemekli boğaz turu için Lüfer firmasını tercih edebilir, ayrıcalıklar dünyasında dahil olabilirsiniz. Yarım asra yakın süredir bu alanda hizmet veren firma, birbirinden güzel, tam donanımlı, modern teknelerde bosphorus dinner cruise fırsatı veriyor. İstanbul’un siluetini boğazdan, en güze vakitte seyretme olanağı tanıyor.

Birbirinden Güzel Eğlenceler Eşliğinde Boğazda Akşam Yemeği Turu

Boğazda akşam yemeği turu için firma bulunduğunuz adresten ya da otelden alım yapıyor. Dört saat boyunca İstanbul’un en güzel yerlerini dolaşma, birbirinden güzel lezzetleri boğazda tatma şansı veriyor. Ayrıca canlı yemek müzikleri, Mevlevi, Türk halk dansları, oryantal gösteri, dans gösterileri, DJ performansı gibi pek çok farlı eğlenceyle unutamayacağınız bir zaman geçirebiliyorsunuz.

https://www.lufer.com.tr/