Son Yazılar

Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları Kas Hastalıkları: Muscular Distrofiler Hakkında Bilgiler 2024 Yılında Evde Bakım Maaşı Ne Kadar Olacak?
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Sandalyeburada.com KAYA BİLİŞİM TEKNOLOJİ YAYINCILIK İNŞAAT VE TEKSTİL DIŞ TİC. LTD ŞTİ. ‘ne ait e-ticaret sitesidir.

Değişik sektörlerde, değişik ürünlerin ihracat, ithalat, toptan satış ve pazarlamasını yapmakta olan firmamız, 2008 den beri Mobilya sektörüne hitap eden Bar  Sandalye ve Taburelerinin ithalatını yapmaktadır.

Her mekana uygun tasarımlarıyla ve cıvıl cıvıl renkleriyle  bar sandalyesi günümüz mekanlarında olmazsa olmaz bir eşya haline gelmiştir.

Bunun sebebi ise bar sandalyelerinin göze hoş gelmesi, değişik model ve tiplerde üretilmesi , bulunduğu mekanı daha canlı ve dekoratif hale getirmesidir. Modern ofislerde , mutfaklarda , fuar standlarında ve hatta televizyon programlarında bile görselliği artırmak için bar sandalye ve tabureleri kullanılmaktadır. Ayrıca restoran , fast food , kafeterya kullanımına da uygundur.

Sandalyeburada.com her geçen gün yenilenen teknolojik alt yapısı ve geniş ürün yelpazesiyle hedeflediği noktaya emin adımlarla ilerlemektedir. Ekonomimizi tehdit eden etmenler, ve diğer engelleyici unsurlara karşı bizleri daima güçlü kılan da sizlerden gelen bu teşvik ve motivasyondur.

Siz değerli müşterilerimizden aldığımız enerji ve ilhamın bizleri ileriye yönelik müspet hedeflerimize ulaştıracağına dair hiçbir şüphemiz yoktur.

Sizlerle başladığımız bu yolculukta , kurmuş olduğumuz sağlam diyologlar ve dostluk köprüleri, işbirliği çerçevesinde ilişkilerimizi gün geçtikçe kuvvetlendirmektedir.

www.sandalyeburada.com