Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?
 • Gardorap.com, Giyim, içgiyim, Kozmetik ve yepyeni trendlerin adresi

  Türkiye’nin yeni trendi olma yolunda.. İç Giyim, Gecelik, Fantezi Giyim, Pijama Çeşitleri, Kozmetik, EDT, Saç Bakım Ürünleri, Çocuk Giyim, Bay Bayan Giyim, Havlu Çeşitleri, Boxer, Tayt Çeşitleri, Çamaşır Çeşitleri, Hediyelik, Sağlık Güzellik, Bebek Çocuk, Hobi ve diğer binlerce ürünüTürkiye’nin yeni trendi olmayı hedefleyen, en çok güvenilen ve tercih edilen sitemizden online satın alabilirsiniz.

 • NE ZAMAN?

  1988 yılında altınbaşak iplikleri Batı Karadeniz bayiliğiyle başlanan tuhafiye toptancılığı 1995-2004 yılları arasında Kozmetik Bayilikleri ve Türkiye’nin en büyük markalarının depo perakende işletmeciliğiyle devam etmiştir. Şirket 2004 yılından itibaren İçgiyim, Çorap ve Pijama konusunda iddialı marka bayilikleri ile perakende satışlara devam etmiştir.

 • NEREDE?

  Bayilerimiz ve dükkanlarımızla Türkiye’nin her yerine güvenli bir alışveriş ağı oluşturmak için çalışıyoruz. Merkez olarak “Merkez Mahallesi Muratlı caddesi No:17 Yenibosna-İstanbul’da” bulunmaktayız.

 • NASIL?

  2010 yılından itibaren e-ticaret konusunda da yol almak için www.gardorap.com, www.yoncatoptan.com, www.hakan67.com web siteleriyle satış politakasına devam etmiştir.

 • NEDEN?

  İlkelerimizin başında tüketiciyi, tedarikçiyi ve nakliyecilerimizin haklarını gözetip memnuniyetlerini sağlamak, çalışanlarımız ile ilkeli dürüst ticari yaşamımızı sürdürmektir. Bu sebeple amacımız; kaliteli ve güvenli bir şekilde istediğiniz ürünü size ulaştırmaktır.

  http://www.gardorap.com