Son Yazılar

Fildişi Tesbihler OKB’nin Tedavisi: İlaçlar ve Psikoterapi Seçenekleri 2024 Mart evde bakım aylıkları ödemeleri ! Engelli Bireylerin Gelecek Endişeleri ve Umutları Engelli Dostu Mekanlar Nasıl Olmalı? Engellilere Uygun Şehir Planlaması: Merdivenli Alanlarda İyileştirmeler Rüyada Tekerlekli Sandalye Görmek Ne Anlama Gelir? Medyum Okşan Şizofreni Belirtileri: Farkındalık ve Destek Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Promosyon Limaksan ailesi olarak 30 yılı aşkın süredir promosyon ve promosyon ürünleri alanında, ticari hediyelik eşya sektöründe üretici, ihracatçı olarak hizmet veriyoruz. Türkiye’nin en eski duvar saati üreticilerinden biri olmanın yanı sıra masa seti ve anahtarlık üretimi ile Türkiye Avrupa’da pazar payı sahibiyiz. Tüm üretimimizi tek çatı altında gerçekleştiriyor ve bu sayede kalite süreçlerini etkin olarak denetleyebiliyoruz.

Her yıl Eylül ayında müşterilerimizin tüm promosyon malzemeleri ihtiyaçlarına cevap verebilecek ölçüde zengin bir ürün katalogu hazırlıyoruz. Bu ürünlerin arasında direkt ithalatını yaptığımız ve sizin için seçtiğimiz ürünleri firmanız için kişiselleştiriyoruz. Gelişmiş baskı teknolojilerini takip ediyor ve bu sayede ürünlerinizi mümkün olan en az maliyet ve en yüksek baskı kalitesinde teslim ediyoruz.

PSI ve PROMOTÜRK üyesi olan firmamız geçmişte olduğu gibi bugün ve yarın da siz müşterilerimizin yanında olup, profesyonel çözüm ortağı olmaya devam edecektir.

Kaynak: http://www.limaksanpromosyon.com