Son Yazılar

Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar

Antalya’da engelliler için dernekler: Dernek, belirli bir amaç için bir araya toplanan bir grup insan ya da insanlar topluluğudur. Dernek, kişilerin belli bir konuda, aynı düşüncede oldukları alanlarda somut bir örgütlenme biçimidir.

Antalya Engelliler Derneği, Konya’da yaşayan tüm engelli bireylerin belirli organizasyonlarda bir araya geldiği, etkinliklerde aynı çatı altında toplandığı, çeşitli aktivitelerin yapıldığı topluluklardan oluşmaktadır.

Antalya ilinde birçok engellilere ait dernekler bulunmaktadır. Bu derneklere katılarak farklı engel guruplarındaki dostlarınızla tanışabilirsiniz.

Antalya ilinde düzenlenen gezi, sergi, etkinliklere katılarak engelli arkadaşlarınızla sosyal aktivitelerde bulunabilirsiniz.

Antalya ilinde ve ilçelerinde bulunan engelliler ile ilgili dernekleri arama motorlarından sorgulatarak ve araştırarak bulabilirsiniz.

Engelliyim.net