Kağıt vs ile okul öncesi faaliyetleri

Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

adaÇocuklarınızla birlikte eğlenceli vakit geçirebileceğiniz, onların zekâ ve el becerisini geliştirebileceğiniz çeşitli aktiviteler ile onları okul çağına ve yaşama daha iyi hazırlayabilirsiniz. Evinizde sadece birkaç kâğıt ile birbirinden farklı ve güzel yapacağınız onca kâğıt oyunları ile çocuklarınızla hem eğlenecek hem de oyun oynamış olacaksınız.

Onlarla birlikte kaliteli vakit geçirmek için sinema, tiyatro, luna park gibi yerlere gitmenize gerek yok. Ya da pahalı oyuncaklara da ihtiyacınız yok. Evinizde sürekli elinizin altında duran yapıştırıcı, makas, kâğıt vs. gibi kırtasiye ürünleri ile dilediğinizi yapabilirsiniz. Bunun için biraz hayal gücünden biraz da tecrübeli bir elden yardım alarak sıra dışı tasarımlar yaparak, evinize yenilikler katabilir, çocuğunuzun ufkunu açarak el becerisini de geliştirebilirsiniz.

İnternet üzerinden kağıtvs adresinden ev ortamında kolaylıkla yapabileceğiniz aktiviteler ile ihtiyacınız olan tecrübeye ve bilgiye de ulaşabilirsiniz. Buradan Quillingscrapbooking gibi kâğıtlarla ilgili yapılan farklı teknikleri öğrenerek kendinize hobi de edinebilirsiniz ve polimer kilkil çalışmalarıtebrik kartıel yapımı kart gibi birçok el becerisi geliştiren uygulamaları bulabilirsiniz. Maliyetsiz, masrafsız, kolay ve eğlenceli olan kâğıt tasarımları ile çocuğunuz okul öncesi faaliyetleri de bilgi edinerek okul hayatında daha başarı olabilir.

ada

Anaokul etkinlikleri içerisinde de yer alan bu aktiviteler sayesinde çocuğunu anaokuluna gönderemeyen veliler buradan öğrendikleri etkinlikleri ev ortamında çocuklarıyla oynayarak onlara kâğıtların renklerini, sayıları, harfleri öğretebilirler. Projedenizi ile bu ve benzeri şeylere ulaşabilir çocuğunuzun gelecekte daha başarılı olabilmesi için şimdiden eğitim vermeye başlayabilirsiniz.

Bizi Destekleyenler: evden eve nakliyat