Son Yazılar

<strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj

Türkiye Partisi (TP) Düzce il Başkanı Erdoğan Bıyık, 75 yaşındaki felçli Hatice Seyar’ı ziyaret etti.

Düzce’de siyasi partiler seçim çalışmalarına ara vermeden devam ediyorlar. Köy köy, mahalle mahalle gezen siyasetçiler vatandaşlarla bir araya geliyorlar. TP Düzce İl Başkanı Erdoğan Bıyık’ta bir köy ve mahallelerde ziyaretlerde bulunarak vatandaşların sorunlarını yakından takip ederek, destekte bulunuyor.
Kiremit Ocağı Mahallesi’nde ziyaretlerde bulunan Bıyık, 75 yaşındaki ve kısmen felç hastası olan Hatice Seyar’ı evinde ziyaret ederek sohbet etti. Hatice Seyar ziyaretten dolayı çok mutlu olduğunu belirtirken İl Başkanı Erdoğan Bıyık, her türlü desteği vermeye hazır olduğunu dile getirdi.

 

(İHA)

Bir cevap yazın