Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

İstanbul tarihi dokusu, kültürel mirasıyla ve medeniyetlere ev sahipliği yapması nedeniyle yüzlerce güzelliğe sahip ve bu güzelliğiyle de herkesi kendine hayran bırakıyor. Her sokağı tarih kokan bu şehri gezip görmek de oldukça eğlenceli. İstanbul’u İstanbul yapan en önemli değer ise hiç şüphesiz Boğaz’dır. Dünyada eşi benzeri olmayan boğazın güzelliğine kapılmamak elde değil.

Aynı zamanda İstanbul’u seyretmek içinde boğaz manzarası birebir. Şimdiler ise boğazda tekne turu ile herkes İstanbul’un bu güzelliğini boğazdan seyretme imkanına sahip. Sevdiklerinizle birlikte boğazın keyfini yaşamak, onlarla güzel bir gün geçirmek ve İstanbul’u doya doya seyretmek için istediğiniz gün ve saatte tekne kiralayarak boğazın keyfini çıkarabilirsiniz.

Ayrıca sevdiklerinizle birlikte düğün, nişan, sünnet, kutlama, toplantı ve çeşitli etkinlikler ile size özel kutlamalardan yararlanabilirsiniz. Boğaz tekne turu lüfer grubunun uzun yıllardan bu yana süre gelen kalite ve tecrübesiyle sizlere sunuluyor. Bu tecrübelerden faydalanarak yaklaşmakta olan 29 Ekim’de bugüne özel olarak düzenlenen program ve organizasyon ile ayrıcalıklı bir şekilde kutlayabilirsiniz.

29 Ekim için özel olarak düzenlenecek programında binlerce kişi kapasiteli tekneler ile bu geceyi sevdiklerinizle birlikte geçirmeniz mümkün. Bu gecede ışık şovları, havai fişek gösterileri, yemekler, içecekler ve size özel verilecek hizmetlerden hesaplı fiyatlardan yaralanın. İstanbul’da 29 Ekim gecesi boğaz turu fiyatları kişi başı 19.90 TL’den başlıyor. Bu geceyi hesaplı ve eğlenceli geçirmek istiyorsanız şimdiden yerinizi ayırtmalısınız.