Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Her insan genel olarak aynı yaratılsa da özelde ve ayrıntılarda farklılıklara sahiptir. Bu farklılık sayesinde kişi kendini diğerlerinden farklı bir yerde tutar ve kişiliğini de ortaya koymuş olur. Bu durum iktisadi olarak kendini göstermiş ve her insanın istek, arzu ve zevkleri farklılaşmıştır. Bu durumda da ihtiyaçların sonsuz olduğu tezi geliştirilmiş ve herkes tarafından kabul edilmiştir.

Modern hayatın ve teknolojinin gelişmesi ile birlikte sunulan hizmetlerin çeşitlenmesi ve gelişmesi için farklı ihtiyaçlar dikkate alınmış ve insanlara daha iyi hizmet sunmak adına geliştirilmiştir. Bu hizmetlerden biri de düğün organizasyonlarıdır. Geleneklerimizin ve inançlarımızın bir parçası olan düğün törenleri ilk önce mahallede sokak aralarında yapılmaya başlanmış, sonrasında düğün salonlarına taşınmış bunun ardından da kır ve havuz düğünleri yapılarak çeşitlenmiştir.

Bugün daha iyi hizmet vermek ve kalıplaşmış düğün organizasyonlarının dışına çıkmak için Boğaz da teknede düğün organizasyonları ortaya çıkmıştır. Boğaz da tekne turu ile birlikte yapılan düğün organizasyonları ülkemizin metropol şehri olan İstanbul’da ortaya çıkmış ve gelişmiştir. Bu tür organizasyonları ilk olarak Lüfer tekne grupları düzenlemeye başlamış ve gördüğü yoğun ilgi karşısında teknede düğün törenlerini ileri bir seviyeye taşımıştır.

40 yıllık tecrübeye dayanarak bugüne kadar yüzbinlerce kişiyi teknelerinde en iyi şekilde ağırlayan Lüfer tekne sunduğu hizmetlerle de kalitesini arttırıyor. Teknede düğün hizmetleri ile ne gibi hizmetlerin verildiği maddeler halinde şu şekilde inceleyebiliriz;

  • Kaliteli ses sistemi
  • Canlı müzik
  • Alkollü – alkolsüz içecek
  • Nikah şekeri
  • Desenli masa ve sandalyeler
  • Düğün pastası
  • Yemek menüleri
  • DJ performansı
  • Fotoğraf ve kamera çekimi