Son Yazılar

Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida Omurilik felci tedavisinde Epidural Stimulation Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Yaşadığımız bölgeleri zaman içerisinde çeşitli nedenlerden dolayı değiştirme ihtiyacı duyarız. Tayin, şehir değiştirme, kiralık evden çıkıp başka bir daireye taşınmak gibi daha pek çok nedenden dolayı evimizi taşırız. Bu nedenden dolayı ev taşımak istendiği zaman mutlaka bir ekip ile birlikte taşınması gerekir. Çünkü ev içerisinde bulunan eşyaların sayıca fazlalığı ve oldukça ağır olmaları bir ekibin varlığına ihtiyaç duyar.

Bu gibi durumlardan eş, dost ve arkadaş yardımıyla birlikte nakliyesi yapılan eşyaların, nakliye sırasında ciddi darbelere maruz kaldığı, eşyanın kullanım ömrünü kısaltıldığı ve kimi zaman taşınan eşyanın düşürülmesi sonucu eşyaların kullanılamaz bir hale geldiği bilinen bir gerçektir. Evden eve nakliyat ciddi ve profesyonellik isteyen bir iş olduğu için uzman kişi ve kurumlar tarafından yapılması gerekir. Özellikle de büyük şehirlerde yaşanan yoğun göç ve kiracıların sürekli olarak farklı bir konuta taşınması evden eve nakliyat firmalarının etkinliğini açık bir şekilde ortaya koymaktadır. Ülkemizde nüfus yoğunluğu bakımında ilk 5 şehirden biri olan Bursa evden eve nakliyat sektörünün oldukça geliştiği bir şehirdir.

Evden eve nakliyat sektörünün oldukça ileride olmasının en önemli nedenlerden biri Bursa evden eve nakliyat firmasının 27 yıllık tecrübesi yatmakta. Kurulduğu günden bu yana uzman personeli ile profesyonel hizmet sunan Bursa evden eve, nakliyat sektörünün köklü kuruluşlarından bir tanesidir.

Evden eve nakliyat yapabilmek için kanunları koyduğu kurallara uyan ve K1 –K3 belgelerine sahip olmakla birlikte sigortalı bir şekilde eşyalarınızı istediğiniz yere naklediyor. 20 bin TL’lik sigorta kapsamı ile eşyalarınız ile ilgili herhangi bir sorun karşısında sizi mağdur etmiyor ve hasarınızı en kısa zaman içerisinde telafi ediyor.

Evinizin nakliyesinden önce uzman bir ekspertiz personelini bulunduğunuz adrese göndererek eşyaların durumunu miktarını, çevrenin durumu, binanın özellikleri gibi daha birçok konu göz önüne alınarak değerlendirilmekte ve bunun sonucunda da en iyi hizmet verilmektedir.

http://www.bursaevdenevenakliya.com