Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Engelli bilek güreşçiler, Çanakkale Valisi Güngör Azim Tuna’yı ziyaret etti.

Ankara’da, 16-27 Mart tarihlerinde yapılan Bedensel Engelliler Bilek Güreşi Türkiye Şampiyonası’nda sağ ve sol kolda Türkiye üçüncüsü olan Ümit Burunlular, sağ kolda Türkiye altıncısı olan Yaşar Çelikkol, sağ kolda Türkiye yedincisi olan Dilaver Şahinli ile Gençlik Hizmetlerive Spor Hizmetleri İl Müdürü Nüammer Uslu, Vali Tuna ile görüştü.

Şampiyonayla ilgili bilgi veren Ümit Burunlular, amaçlarının engellileri spor yapmaya teşvik etmek olduğunu söyledi.

Bilek güreşinin kolay bir spor dalı olduğunu ve herkes tarafından yapılabileceğini belirten Burunlular, bu sporu yapmak isteyenlere yardımcı olacaklarını kaydetti.

Kaynak: AA