Son Yazılar

Ayrık Omurga Hastalığı: Spina Bifida Omurilik felci tedavisinde Epidural Stimulation Sinemada Ruh Sağlığı: Akıl Sağlığı Sorunlarına Odaklanan Filmler Hidrosefali Nedir? Engelliler İçin Sanatla Buluşmak: Bir İfade Özgürlüğü ve Toplumsal Bağlantı VK Film İzle: En Popüler Platformun Kapsamlı Tanıtımı ve İncelemesi Engelli Bakımevi ve Yaşlı Bakım Merkezleri Kaliteli Online Film İzleme Sitesi: Sinemakolik Engelli Grupları ve Hastalıkları: Detaylı Rehber ve Bilgiler Engelli öğrencilerin Karşılaştığı Zorluklar: Eğitim Sistemi ve Çözüm Yolları
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Almanyada üniversiteAlmanyada üniversite okumak isteyen öğrencilerimiz en uygun fiyatlarla danışmanlık hizmetlerimizden yararlanmak için aşağıdaki bölümlerden herhangi birini seçebilirler. Öğrencilerimize aynı zamanda Dünyanın en iyi devlet üniversiteleri bünyesinde Almanca dil okulu hizmeti de sunmaktayız. Almanyada üniversite bünyesinde öğrenim görmek isteyen öğrencilermize sunduğumuz bu eşsiz fırsatlardan yararlanmak için geç kalmayın. İddia ediyoruz, Almanyada üniversite ile alakalı aklınıza takılan tüm soruları danışmanlarımız vasıtası ile giderebiliriniz..
Almanyada üniversite sistemi bilindiği gibi devamlı gelişmekte olan bilim ve teknolojide ilerleyerek kariyer yapmayı teşvik eden bir sistem ile sadece Almanyada ya da Avrupada değil tüm dünyada itibar kazanırken vermiş oldukları diplomaların tüm dünyada iş sektörlerinde saygınlığı da bariz bir biçimde bilinmektedir.

Almanya’da üniversite okumak isteyen öğrencilerimize sunduğumuz bazı programlar

– Alman Dili ve Edebiyatı
– Coğrafya
– Tarih
– Edebiyat
– Arkeoloji
– Antropoloji
– Ekonometri
– Siyaset bilimi
– Uluslararası İlişkiler
– Uluslararası işletme
– Uluslararası Finans
–  Hukuk
–  Uluslararası İktisat
– Tarihi konuşma, metin ve Kültürel Çalışmalar
– Bilgisayar bilimleri
– Sanat Tarihi
– Matematik
– Doğu Bilimleri
– Malzeme bilimi
– Felsefe
– Fizik
– Biyoloji
– Kimya
– İstatistik
– Astronomi ve uzay bilimleri
– Filoloji
– Karşılaştırmalı Kültür ve Din Bilimleri
– İşletme Matematiği
– İşletme
– İktisat
– Uluslararası ilişkiler
– Almanca öğretmenliği
– İnşaat Mühendisliği
– Veterinerlik
– Mekatronik
– Makine mühendisliği
– Bilgisayar Mühendisliği
– Gazeticilik ve medya
– Turizm
– Eczacılık
– Hukuk
– Halkla İlişkiler
– Muhasebe
– Sağlık bilimleri
– Harita Mühendisliği
– Mimarlık
– Endüstri Mühendisliği
– Metalurji ve malzeme mühendisliği
– Kamu Yönetimi
– Fransızca
– İtalyanca
– İngiliz dili ve Edebiyatı
– Amerikan dili ve edebiyatı
– Tıp
– Hemşirelik
– Sosyal bilimler
Almanyada üniversite okumak için en uygun fiyata danışmanlık hizmetini veriyoruz. Sizler de dilerseniz Almanyada üniversite bünyesinde öğrenim görmek için en uygun fiyatlarla danışmanlık hizmetlerimizden yararlanabilirsiniz.
Başvuru için belgeleriniz tarafımızdan hazırlanıp ilgili üniversitelere sunulduktan sonra vize için gerekli belgeler aynı şekilde tarafımızdan hazırlanır ve Almanyada sağlık sigortanız siz daha Almanyaya gelmeden ayarlanır. Ayrıca isteğinize göre Almanya’da aile yanı konaklama, yurt ayarlama ve ev kiralama seçeneklerimiz de mevcuttur. Yurtdışı eğitim düşünürken en uygun fiyatlar ile üniversitenizi okuyun.

http://www.almanya-egitim.net