Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Engelliler için yapılan yollara park edilen araçlar ise tepki çekiyor. Yol seviyesine indirilen kaldırım uygulamaları özellikle görme engelli vatandaşlar, yaşlı ve çocuklu aileler tarafından beğenilip hızla benimsendiğini söyleyen Çankaya Belediye Başkanı Bülent Tanık, engelsiz sokak uygulamalarında engelli vatandaşlar kadar kentte yaşayan yaşlı, çocuklu ya da hasta insanların da düşünülerek yapıldığını, ancak bazı araç sürücülerinin bu izli taşlara parketmekte ısrarcı olmalarına tepki gösterdi.

“İzli taşlara araç parketmek bir görme engelliye çelme takmaya benziyor” diyen Tanık, araç sürücülerini duyarlı olmaya davet etti. Tanık, engelsiz sokak uygulamalarının yapıldığı semtlerde yaşayan vatandaşların teşekkürlerini iletirken usulsüz araç park edenlere karşı tepkilerini de dile getirdiklerini ifade etti.

Haberler