Son Yazılar

Hasta Yatağı İncelemesi: Sağlık ve Konforun Mükemmel Bir Birleşimi Profesyonel Seviyede Teknik Otomotiv Hizmetleri Türkiye’nin En İyi Tıbbi Cihaz Aksesuar Yedek Parça Firması – Hasmed Medikal En Kolay Araç Nasıl Kiralanır? Müzikle Hayatı Dolu Dolu Yaşayın Dünya’nın en hafif akülü tekerlekli sandalyesi: Wollex W807 Engelli bir insanın ne tür sorunları olabilir? Duygusal yaklaşımları nedir? Tekerlekli sandalye kullanırken dikkat edilmesi gerekenler Akülü Tekerlekli Sandalyelerde Kalite Ve Konfor Önemlidir! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır?

Emineller Özel Eğitim Merkezi tarafından Doğupark’ta düzenlenen şenlik, büyük ilgi gördü. Şenliğe katılan engelliler ve aileleri, müzik işleğinde eğlendiler. Çeşitli yarışmaların düzenlendiği şenlikte ikramlarda bulunuldu. Emineller Özel Eğitim Merkezi Sahibi Opr.Dr. Aytek Çakmak, merkezlerinde 260 öğrenci ve 30 çalışanın bulunduğunu belirterek, “Amacımız, engelli vatandaşlarımızın ve öğrencilerimizin toplumda sosyalleşmelerini ve eğlendirip hoşça vakit geçirmelerini sağlamak” dedi.

Emineller Özel eğitim Merkezi Müdürü Salih Duman ise, bu yıl ikincisini düzenledikleri şenliğe ilgi görmesinin kendilerini mutlu ettiğini söyledi. Şenliğe katılan engelliler, müzik eşliğinde oynadı.

İHA