Son Yazılar

Duymer ile Engelsiz Bir Hayat: İşitme Kaybına Son! Dil ve Konuşma Terapisi Nasıl Yapılır? <strong>2023 Yılı Akülü Tekerlekli Sandalye Fiyatları</strong> Engelli Bakım Evine Yerleşme Şartları Nelerdir? <strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul

Etimesgut Belediyesi, 150 engelli ve ailesini Kemer’e tatile gönderdi.

Etimesgut Belediyesinden yapılan açıklamada, Belediyenin başlattığı “Engellileri Denizle Buluşturma” projesi kapsamında 150 engelli ve ailesinin Kemer’e tatile gönderildiği belirtildi.

Proje kapsamında, ilk gezinin geçen yıl Marmaris’e, ikinci gezinin ise bu yıl Temmuz ayında Alanya’ya yapıldığı ifade edilen açıklamada, 1 yıl içinde tatile giden engelli sayısının 500’ü aştığı bildirildi.

Engelliler, 5 Yıldızlı bir otelde, her şey dahil sistemiyle, 1 hafta konaklayacak. Engelliler ve aileleri, tatil boyunca belirlenen program dahilinde Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerini de ziyaret edebilecek.

 AA