Son Yazılar

Engellilerin Hayatını Kolaylaştıran Mobil Uygulamalar Engellilerin İş Bulma Zorlukları Kamu ve Özel Alanlarda Engellilere Uygun Erişim Sorunları Dil Eğitimi Artık Engelsiz: Yenilikçi Uygulama ile Uzaktan Türkçe Öğreterek Para Kazanın 3 Aralık Dünya Engelliler Günü: Engelsiz Bir Dünya İstiyoruz Engelliler İçin Yapılan İcatlar: Engelleri Aşan Teknolojinin Zaferi Engellilerin Yalnızlık Sorunsalı: İçsel Mücadele ve Toplumsal Katılım Son Bir Söz Haber Sitesi Parol Şurup Metsil Damla
Yazıyı Sosyal Medyada Paylaş

Etimesgut Belediyesi, 150 engelli ve ailesini Kemer’e tatile gönderdi.

Etimesgut Belediyesinden yapılan açıklamada, Belediyenin başlattığı “Engellileri Denizle Buluşturma” projesi kapsamında 150 engelli ve ailesinin Kemer’e tatile gönderildiği belirtildi.

Proje kapsamında, ilk gezinin geçen yıl Marmaris’e, ikinci gezinin ise bu yıl Temmuz ayında Alanya’ya yapıldığı ifade edilen açıklamada, 1 yıl içinde tatile giden engelli sayısının 500’ü aştığı bildirildi.

Engelliler, 5 Yıldızlı bir otelde, her şey dahil sistemiyle, 1 hafta konaklayacak. Engelliler ve aileleri, tatil boyunca belirlenen program dahilinde Antalya’nın tarihi ve turistik yerlerini de ziyaret edebilecek.

 AA