Son Yazılar

<strong>İşitme Kaybınıza İşitme Merkezlerinde Çare Bulabilirsiniz!</strong> Wollex W807 – Hafif Akülü Tekerlekli Sandalye Engelsiz tuvalet çözümlerinde akla ziyan durumlar Akülü Tekerlekli Sandalyeler Engelliler Haber Sitesi: Akıllı Koltuk Değnekleri Suadiye’de Güvenilir ve Uzman Erkek Kuaförü: Gent’s İstanbul Urfabir Haber Ajansı Güncel Urfa Haberleri: Baraj Futbolcular için Hayati Derecede Önemli: Koruyucu Maske Nedir? 2022 Ağustos Ayı Evde Bakım Maaşı Yattı mı? Yatan iller Hangileri?

Etiket Rehberi alanında  uzun yıllar bilgi birikimi ve tecrübeyi bir arada tutan bir ekibin oluşturduğu web sitesidir.

Etikete ihtiyacı olan her firmaya altarnatif çözümler sunmaktadır. Etiket Rehberi bir gerçeğin farkındadır. O da; sloganlarımızda kullandığımız,

“Etiket bir ürünün kimliği, sizinde üründeki imzanızdır”

düsturunu şiar edinen imalatçılarımıza, ürünlerine imzalarını en iyi bir şekilde atmalarını sağlamaktır.

Bu düstur  sektördeki uzun yılların verdiği birikimle bize şunu öğretmiştir:

” İmalatçımızın sistemine en kolay bir şekilde entegre olmak”

Etiket denildiği zaman Tekstil, Gıda, Temizlik, Hastahane, Ulaşım, Pc, halı etiketi vs. bir çok sektöre hitap etmektedir.  Her sektöründe özellikle her imalatçının kendine göre bir sistemi prensipleri vardır. Özellikle ihracat yapan firmalarımız bilmektedir ki; Avrupa Birliği normları ülkeye giren ürünlerin etiketlemesine çok önem vermektedir.

Etiket rehberi olarak Avrupa Birliği’nin ihracatçılarımızdan istediği kalite belgelerine sahip olduğumuzu ve İhracat yapan her firmanın sistemine kolayca kendimizi entegre ederek,  imalatçımızın işini kolaylaştırdığımızı, istenildiğinde referanslarımızla gösterebileceğimizin, haklı gururunu yaşamaktayız.

Tecrübelerimizden edindiğimiz en önemli deneyimlerimizden biriside; özellikle ihracatçılarımızın etiketlerinin tesliminde yaşadıkları sıkıntıdır. Üretilen mamüllerin her şeyi tamamdır bir eksik etiketleridir. Etiketçilerinden gelen etiket ya gecikir yada partide beklenmeyen eksikler vardır, firmanın ürün kabulu eksik olduğu için ürünü almak istemez…. vs. vs.  sonuç: sevkiyat elde olmayan sebeplerle geçikmiştir. Olayın müsebbibi ise; etiketçinizdir.

Etiket rehberi olarak bu sorunları iyi bilmekte ve şunu açıkça söylemekten guru duymaktayız.

” Etiket rehberini deneyin. Farkı bizzat yaşayın”

Unutmayın etiket imzanızdır. Ve imzanızı en iyi bir şekilde atmak isterseniz biz hazırız.

http://www.etiketrehberi.com